כתב מדיני חדש ל"ישראל היום"

אריאל כהנא מונה לכתב המדיני של עיתון "ישראל היום" במקומו של שלמה צזנה שפרש. את מקומו ב"מקור ראשון" תמלא הודיה כריש-חזוני.

ערוץ 7 , י"ג בסיון תשע"ח

אריאל כהנא
אריאל כהנא
צילום: אריק סולטן

אריאל כהנא, הכתב המדיני של העיתון "מקור ראשון", מונה לתפקיד הכתב המדיני ב"ישראל היום" במקומו של שלמה צזנה שפרש מתפקידו בשבוע שעבר.

כהנא (44) התחיל את דרכו בשורת תפקידים בתחנת הרדיו של ערוץ 7, ומאז 2009 משמש ככתב המדיני של מקור ראשון.

בשנים אלה פרסם בין היתר את חזרתו של נתניהו מתמיכתו ברעיון המדינה הפלסטינית, את פרשת הדיפלומטים המצייצים נגד הממשלה ואת היקפי התמיכה העצומים שארגוני השמאל מקבלים ממדינות אירופה. הוא נשוי ללימור ואב לשבעה.

העורך הראשי של ישראל היום, בועז ביסמוט, בירך את כהנא, "אריאל מביא איתו המון ניסיון ותכונות אופי של עיתונאי עם רצון מתמיד לחשוף ולהביא לידיעת הציבור את מה שקורה מאחורי הקלעים של העשייה המדינית.אין לי ספק שהצטרפותו תעשיר את חווית הקריאה של קוראי ישראל היום"

כהנא מסר, "בתום 12 שנים מרתקות ופורצות דרך במקור ראשון, אני נרגש להתחיל בפרק חדש. תודתי העמוקה לכל האנשים הטובים במקור ראשון, בראשם חגי סגל ואורלי גולדקלנג, עימם זכיתי לעשות את המסע המיוחד להצבת עיתון איכות ישראלי, במרכז השיח הציבורי. ביום הזה במיוחד מלווה אותי דמותו של אורי אליצור ז״ל. את מה שלמדתי מהם וממנו, אביא בע״ה לעיתון הגדול, ההוגן והחופשי בארץ - ישראל היום".