בן דהן בבית אל: היישוב הולך ופורח

ראש המועצה המקומית בית אל, שי אלון: "הרב אלי בן דהן הוא מהמייסדים ומעמודי התווך של היישוב בית אל, והוא לא שוכח את היישוב לרגע".

אלירן אהרון , י"ג בסיון תשע"ח

סגן שר הביטחון אלי בן דהן וראש מועצת בית אל שי אלון
סגן שר הביטחון אלי בן דהן וראש מועצת בית אל שי אלון
צילום: אלירן אהרון

סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן (הבית היהודי), סייר היום (ראשון) במועצה המקומית בית אל, שם נפגש עם ראש המועצה, שי אלון, ועם מנכ"לית המועצה, שירה ליבמן.

במהלך הסיור ראה בן דהן את החומה החדשה שנבנתה בין המועצה לכפר ג׳ילזון, "אני שמח לראות שהחומה שעמלנו רבות כדי לדאוג לתקציב עבורה, הושלמה. החומה הזאת מגינה על שורת הבתים הראשונה, המערבית, של בית אל, והיא מוסיפה ביטחון אישי לתושבי בית אל.

"אני מקווה מאוד שבעזרת ה' תושלם ההקמה של מקטע נוסף בחומה באיזור בית הספר" ציין סגן השר. "300 יחידות דיור מתחילות להיבנות בזמן הקרוב והיישוב הולך ופורח. רבות תודות לשיתוף הפעולה שלי עם ראש המועצה שי אלון", הוסיף.

ראש המועצה המקומית בית אל, שי אלון, אמר כי "הרב אלי הוא מהמייסדים ומעמודי התווך של היישוב בית אל, והוא לא שוכח את היישוב לרגע. תמיד נענה לפניותינו ברמה הכי חברית והכי חמה ונכון לסייע".

אלון סיפר כי עם כניסתו של הרב בן דהן לתפקיד סגן שר הביטחון, דאג הרב בן דהן לקדם את פרויקט פינוי בסיס מג"ב שעלותו כ- 70 מיליוני שקלים. "זה מה שאיפשר לנו להתקדם לקראת הבניה של 300 יחידות הדיור. בקרוב נראה דחפורים בשטח".