פעילויות קיץ כפיות לילדים

הקיץ כבר פה,ההורים מחפשים פעילויות קיץ שעמם יוכלו להעביר הילדים שלהם את הימים החמים.איזה פעילויות מקוריות וכיפיות ישנן לילדים?

, י"ז בסיון תשע"ח

כיף לילדים
כיף לילדים
צילום: יח"צ

אם הילדים שלכם כבר ראו את כל גני החיות, שיחקו בכל משחקי המחשב וכבר יצאו לכל פעילויות הצופים האפשריות - חשוב שתדעו כי ישנן כמה פעילויות אחרות שאפשר להעביר איתן בכיף את הקיץ, בין הפעילויות:

Vr station - פעילות הכוללת חווית מציאות וירטואלית שמקנה לילדים להרגיש כאילו הם עוברים מימדים בזמן. הפעילות המתרחשת במתחמי משחקים ומתחמים שונים בכל רחבי הארץ והיא מאפשרת חווית על חושית מדהימה בה הילדים חווים תקופות שונות בזמן ויכולים באמצעות מציעות מדומה בתחנות Vr station להיות מיום קייצי נפלא!

גלישת גלים – סאפ, גלשן רוח, חסקה ועוד, כולם אמצעים שיקנו לילד שלכם גלישת גלים נפלאה. בימי הקיץ ישנן שלל פעילויות ים שגם שומרות על הכושר הגופני, גם מגבשות את הילדים שלכם מבחינה חברתית והן הופכות לתחביב נפלא ואפילו למקצוע עם השנים.

חדרי בריחה - פעילויות נוספת כיפית במיוחד היא חדרי בריחה, כאשר במשחק זה מגיעים הילדים עם חבריהם אל חדר אשר ממנו עליהם להימלט. כיום ישנם שלל קונספטים לחדרי בריחה ביניהם: חדרי פיראטים, שוטרים וגנבים, חדרי בילוש ועוד ולילדים שלכם נותר רק לבחור את החדר שהם רוצים וליהנות ממשחק מלא חוויות והומור.

פיינטבול - דרך נוספת ליהנות בקיץ משלל פעילויות, היא באמצעות משחק פיינטבול. פיינטבול הוא משחק שהגיע למחוזותינו מארצות הברית כאשר באמצעות אפשר להילחם נגד קבוצה יריבה ממש כמו במלחמה אמתית שכוללת את כל האדרנלין שבמשחקי מלחמה. פיינטבול כולל לחימה בשטח פתוח ובנוי תוך שימוש בכלי נשק שיורים כדורי צבע שאינם כואבים או מזיקים.

מסלולי מכוניות – עוד יכולים הילדים שלכם להגיע למגוון מסלולי מכוניות ברחבי הארץ, וליהנות מנהיגת אקסטרים עם מכוניות ספורט המאפשרות חוויה מוטורית כיפית במיוחד. כיום ילדים יכולים לנהוג במכוניות קארטינג שהן מכוניות מרוץ בטוחות תוך נהיגה ספורטיבית במגוון מסלולים. החוויה נחשבת כיפית ומלאת אדרנלין.

מסלולי ניווט – בימי הקיץ הנעימים מומלץ להגיע אל שלל מסלולי ניווט שכוללים טיולים בטבע ברחבי הארץ. כיום באמצעות קורס ניווט יכולים הילדים ליהנות מחוויה יוצאת דופן, להכיר את הארץ וללמוד כיצד מנווטים, פועלים בשטח וכיצד קוראים מפה.