נגה כץ רפפורט מצטרפת ל'גל אורן לרנר'

נגה כץ רפפורט תשמש כדוברת הקמפיין של השר אלקין לראשות העיר ירושלים ותמונה במקביל לסמנכ"לית משרד 'גל אורן לרנר'.

עדו בן פורת , כ' בסיון תשע"ח

נגה כץ רפפורט
נגה כץ רפפורט
צילום: עדי ברוך

נגה כץ רפפורט, דוברתו של השר זאב אלקין ב-8 השנים האחרונות ודוברת הליכוד לשעבר, תמשיך ללוות את אלקין בקמפיין הריצה לראשות עיריית ירושלים.

כץ רפפורט תשמש דוברת הקמפיין כחלק מהמערך של "גל אורן לרנר" שינהל את קמפיין הבחירות של השר אלקין לראשות העיר ירושלים ותמונה לסמנכ"לית אסטרטגיה ויח"צ במשרד גל-אורן-לרנר.

כץ רפפורט, בת 35, נשואה עם 2 ילדים ומתגוררת במודיעין, בעלת ותק של 12 שנים בכנסת, כיהנה בעבר כדוברת הליכוד וליוותה את השר אלקין במשרדי החוץ, העלייה והקליטה, הגנת הסביבה, ירושלים והמורשת וכן שימשה כדוברתו כיו"ר הקואליציה ויו"ר ועדת חוץ וביטחון בכנסת.

בעברה כיהנה כץ רפפורט גם כדוברתו של השר אופיר אקוניס בעת שכיהן כיו"ר ועדת הכלכלה בכנסת ועבדה אף בערוץ הכנסת כעורכת תוכניות.

השר אלקין מסר, "נגה מלווה אותי שנים רבות בתפקידי השונים כדוברת נאמנה, מסורה ומקצועית ואני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש. נגה שולטת במפת התקשורת בישראל, חיה ונושמת דוברות ותמשיך ללוות אותי כדוברת הקמפיין לראשות העיר ירושלים".

אבי לרנר ואורן אלימלך, מנכ"לים משותפים במשרד, מסרו "אנו נרגשים ושמחים על הצטרפותה של נגה לצוות הבכיר של המשרד. נגה היא מקצוענית על עם ניסיון עשיר ומגוון בתחומי האסטרטגיה והיח״צ והיא תעניק ללקוחותינו תוספת כוח גדולה וערך מוסף".

נגה כץ רפפורט מסרה, "אני מודה לשר זאב אלקין על האמון שנתן בי לאורך 8 השנים האחרונות, על ההזדמנויות הרבות להוביל מהלכים משמעותיים ולהשפיע על תהליכים רבים במדינה ובתקשורת. אני נרגשת לקראת הדרך החדשה ומודה לאבי לרנר ולאורן אלימלך על ההזדמנות שניתנה לי".