שולי רנד מתברר כ..."צדיק"!

לקח זמן רב, לחזור למוזיקה, והוא עושה את זה בסינגל "צדיק" החדש. "כבר כמה שנים שהוא נעמד בבית הבליעה לא לבלוע ולא... ", הוא מנמק

קוביס , כ"א בסיון תשע"ח

שולי רנד
שולי רנד
עטיפת הסינגל

רנד משחרר הבוקר שיר חדש, עם המפיק המוזיקלי אסף תלמודי.

"יש משפט יהודי מפורסם שאומר שהאדם מתכנן תכניות והאלוקים צוחק," מסביר רנד את שמונה שנות ההיעלמות שלו מיצירה חדשה, "במקרה הזה אפשר לומר שהיו לי הרבה תכניות לגבי האלבום והאלוקים צחק צחוק רועם במיוחד..".

האלבום הקרוב "רצוא ושוב" היה כמעט, כמעט, כמעט מוכן והנה.. ואוטוטו.. ורגע.. וסבלנות.. "כבר כמה שנים שהוא נעמד בבית הבליעה לא לבלוע ולא... אבל מסיבות שונות ומשונות נעצר ונדחה שוב ושוב עד שהגיע זמנו ועלה לרצון לפניו יתברך שיצא לאוויר העולם".

"צדיק" מספר בעצם את הסיפור שאנחנו מכירים ביומיום. כולנו נתקלים בפער הכואב בין החוץ שלנו למה שבפנים באמת, נהוג לומר על כך "אין תוכו כברו" או "פיו וליבו אינם שווים", זה כמובן חל ביתר תוקף במיוחד על אנשים שפועלים מול ציבור, אנשים שמעמדם מקשה עליהם להיות, לדבר ולחיות את הפשוט,

את מה שהם, לטוב ולרע. זה כואב והזמן רק הולך ומעמיק את הפער הזה וזה הולך ונהיה קשה יותר ויותר. אז בזה עוסק השיר "צדיק" או בשמו המקורי – "הבלדה על אדם שפיו וליבו לא שווים. מאוד לא שווים."