"בשביל המיוחד שלך"-סינגל בכורה למיאל

אלבום הבכורה של מִיאֵל עתיד לצאת בחודשים הקרובים, ועד אז ניתן יהיה להיפגש עם המוזיקה שלו בהופעות ובסיורים המוזיקליים שלו.

ערוץ 7 , כ"ח בסיון תשע"ח

אילוסטרציה
אילוסטרציה
iStock

מִיאֵל, זמר ויוצר דתי, נשוי ואב לארבעה ילדים, בוגר ישיבה תיכונית ולוחם לשעבר בסיירת אגוז. מיאל עובד בתקופה האחרונה על הפקת אלבום הבכורה שלו, יחד עם גיוס המונים באתר המימון הדסטארט דרכו הוא מקווה לגייס סכום שיאפשר לו להפיק את האלבום.

מעבר להיותו זמר ויוצר, בחמש השנים האחרונות הוא גם מעביר סיורים מוסיקליים ייחודיים בצפת, ראש פינה ופקיעין.

"במשך שנים ניגנתי עבור קהלים שונים ומגוונים", אומר מיאל, "המופעים שלי, שהתקיימו בעיקר במסגרת הסיורים המוזיקליים, וכללו גם חלק משירי האלבום, היו מיוחדים ולא שגרתיים. הקונספט הזה של המופעים יוצר חיבור עמוק ופשוט בין האמן לקהל".

מִיאֵל מספר כי האלבום שהוא מכין נושא אופי מאוד אישי: "שזורים בו סיפורים אישיים מחיי היומיום, זיכרונות מהמשפחה ומנופי ילדותי, לצד תובנות על מי ומה אני בעולם הזה".

"בשיריי אני נע בטבעיות בין הקודש והחול, ובין חיי משפחה להגשמה עצמית. באמצעות טקסטים בעברית ששזורים בהם מדי פעם גם ערבית ותימנית, אני יוצר תמהיל מיוחד בין שורשים יהודיים, פולק-רוק ישראלי ומוזיקה מזרחית".

"הכתיבה שלי היא לרוב על הדרך: השורות מבליחות להן מפעם לפעם, באופן בלתי צפוי: בנהיגה, בשטיפת כלים, כשאני מקלח את הילדים. השורות, הבתים, הפזמונים התווספו להן נדבך אחר נדבך באופן יוצא דופן, עד שהורכב הפאזל ושוכלל לידי שלמות אומנותית, שעומדת לצאת לפועל. בשבילי המוזיקה היא הדרך המדויקת ביותר להיות מי שאני".

אלבום הבכורה של מִיאֵל עתיד לצאת בחודשים הקרובים, ועד אז ניתן יהיה להיפגש עם המוזיקה שלו בהופעות ובסיורים המוזיקליים שלו.