הכל על עיצוב אתרים וקידומם

על מנת לבנות את האתר האינטרנטי של החברה באופן המקצועי והבולט ביותר- יש חובה כמובן לפנות לאיש מקצוע בתחום בניית אתרים.

, כ"ח בסיון תשע"ח

קידום
קידום
צילום:pixabay

חשוב להבין, כי היום בעידן האינטרנט- לא לשווא לעתים נדמה לנו שאנחנו אלו שחיים ביקום מקביל ושהחיים האמתיים למעשה מתנהלים בתוך המחשב. משום כך אסור בשום פנים ואופן לזלזל ביכולת של עיצוב אתר באופן נעים, יעיל וראוי- לעצב את דעת הקהל ביחס לתחום שבו הוא עוסק.

אמנם עלות שכרו של איש מקצוע בתחום עיצוב אתרים ובנייתם אינו זול, אלא שלולי הוא- העסק לא יהיה קיים. אין היום כלל זכות קיום לחברה או לעסק, אם לא צמוד לה אתר אינטרנטי פרטי ופעיל. בנוסף, כמובן יש להדגיש את מיקומו של אתר העסק בין תוצאות החיפוש- ככל שהאתר יהווה חלופה עיקרית למתחריו וימוקם בעמוד הראשון בין תוצאות החיפוש המתקדמות- באמצעות קידום אתרים- הרי שהסיכוי למימוש הפוטנציאל העסקי שלו ולמימוש האפשרות הרווחית- כלכלית שגלומה בו הוא אדיר.

בניית אתרים והעוסקים בשיווק אינטרנטי קידום אתרים באופן היעיל ביותר- על מה חשוב להקפיד בעת בניית האתר האינטרנטי שמלווה למעשה את פעילות החברה? אז ראשית, חשוב במיוחד הבידול של החברה מבעלי העסקים המתחרים ובפרט ההדגשה המיטבית ביותר במה בדיוק עוסקת החברה. מה תחום הדעת שבו היא נוגעת, מה מבדיל אותה ממתחריה, מה היתרון שלה ומדוע בסופו של דבר כדאי להישאר צמוד לאתר.

יש לזכור, כי הגולש הממוצע יקליד מילות חיפוש שהן למעשה מילות המפתח בדרך לחיפוש האתר הרלוונטי- מרגע שהוא יקבל את תוצאות החיפוש באמצעות מנועי החיפוש ובעיקר גוגל- יעברו מספר מועט של שניות. הגולש הממוצע- הוא למעשה הלקוח הפוטנציאלי שעבורו נבנה האתר ועוצב- על כן, האתר חייב למשוך את עיניו ולהעניק לו תחושה של יתרון ברור על שאר האתרים בעת הגלישה בו.

מפתחי אתרים ומעצביהם וגם חברות קידום אתרים ושיווק באינטרנט, מבינים את הצורך המהותי בהקניית הרעיון המיטבי בעת הגלישה באתר ובמיוחד בשניות בודדות. לגולש- אין זמן. הוא עסוק. הוא טרוד. הוא חי בעולם דיגיטלי שבו על מנת ללכוד את תשומת הלב – יש להשקיע. להשקיע מאוד. לכן, אם תוך מספר שניות קצר במיוחד הגולש לא ראה את האתר המדובר בראש רשימת תוצאות החיפוש ולא התרשם שכדאי לבחון אותו- העסק אבוד. האתר נכשל.

לכן, בניית אתר ועיצובו- מיתוג אתר וקידומו- הן הדרכים היחידות להיות בעניינים בעולם האינטרנט.