"לדאוג לאכיפה מוגברת בשכונות"

שלמה מסלאוי, יו"ר ועד שכונת התקווה, פנה למפכ"ל המשטרה והביע את חשש התושבים מהתפרעויות של מסתננים במהלך משחקי המונדיאל.

ערוץ 7 , כ"ט בסיון תשע"ח

מסתננים בדרום תל אביב
מסתננים בדרום תל אביב
צילום: סבי ברנס, פלאש 90
שלמה מסלאוי, יו"ר ועד שכונת התקווה וחבר מועצת העיר תל אביב יפו, שלח היום (שלישי) מכתב דחוף למפכ"ל המשטרה, בבקשה כי ידאג לאכיפה מוגברת בשכונות דרום העיר בימי משחקי המונדיאל.
"אדוני המפכ"ל, אני פונה אליך בשמם של תושבי שכונות דרום תל אביב, המביעים באוזניי פחד וחרדה גדולים עם פתיחת משחקי המונדיאל, ביום חמישי הקרוב. כידוע, משחקי המונדיאל מהווים מוקד משיכה לרבים מאוד, ביניהם גם אוכלוסיית המסתננים העצומה בדרום תל אביב", כתב מסלאוי.

הוא הוסיף כי "לאותה אוכלוסייה ישנם מקומות התכנסות ידועים וקבועים, שם הם מתכנסים ושותים לשוכרה. משם הם יוצאים פעמים רבות לבצע אירועי פשע ואלימות, הממררים את חייהם של תושבי שכונות דרום תל אביב".

"בשבועות האחרונים מתרבים אירועי התקיפה וההתפרעויות של המסתננים בדרום תל אביב. החשש הגדול בקרב התושבים הוא, כי עם פתיחת אירועי המונדיאל, יגיעו מאות מסתננים , ישתכרו ויפרו את הסדר - הלא קיים ממילא - בדרום תל אביב. יש לציין, כי לחשש הגדול יש על מה להתבסס: במונדיאל האחרון לפני כארבע שנים, התפרעו המסתננים, הפחידו את התושבים וגרמו להפרת הסדר בצורה משמעותית ביותר", כותב מסלאוי.

הוא מסיים את מכתבו בפנייה למפכ"ל בדרישה להגביר את האכיפה המשטרתית בשכונות דרום העיר וכן "להגיע לסיור במקום עם בכירי משטרת ישראל, על מנת לעמוד על הבעיות הקשות והאתגרים הניצבים יום יום בפני תושבי דרום העיר, אשר חייהם אינם חיים".