פרס לישיבת בני עקיבא מודיעין

"מדובר בישיבה עם הישגים יוצאי דופן, הובלת תלמידים בשבילי הערכים שיעצבו את דמותם כאזרחים תורמים למדינה", נכתב.

אורלי הררי , ל' בסיון תשע"ח

ישיבת מודיעין
ישיבת מודיעין
צילום: ישיבות בני עקיבא

פרס החינוך הארצי יוענק הערב (רביעי) לישיבה הגדולה בישראל- ישיבת בני עקיבא מודיעין.

במכתב מיוחד ששיגרה דסי בארי מנהלת החינוך העל יסודי במשרד החינוך לרב שמואל רוזנבלום ראש ישיבת בני עקיבא במודיעין, ציינה את הנקודות העיקריות שהובילו את חברי וועדת הפרס בהחלטתם להעניק השנה לישיבה את פרס החינוך הארצי שיוענק לארבע תיכונים בלבד.

"ברצוני להביע את הערכתי העמוקה להיותך דוגמה ומופת לטיפוח ערכים חינוכיים לדור העתיד. התרשמתי עמוקות ממשנתך החינוכית, מן המחויבות הבלתי מתפשרת, האכפתיות העמוקה, ההתמדה והדבקות במטרה.

אני מוקירה את תרומתך הרבה להצעדת בית הספר להישגים יוצאי דופן, לצד הובלת התלמידים בשבילי הערכים, שיעצבו את דמותם כאזרחים תורמים למדינה. תודה על: מעוף, יוזמה, יזמות וחדשנות, על ראייה של כל תלמיד כאדם בעל רגישות, שאיפות ופוטנציאל ועל החתירה הבלתי מתפשרת לסיוע במימושו. אין ספק, כי מערכת החינוך שלנו התברכה במנהיגותך החינוכית ובהתייצבותך בראש החץ של בתי הספר העל יסודיים במדינת ישראל".

עוד הוסיפה בארי כי "מערכת החינוך הציבה בין יעדיה המרכזיים את החינוך לערכים, מעורבות בחיי הקהילה והחברה, מניעת הנשרה והעמקת הלמידה, שאיפה למצוינות ואהבת הארץ. אתה מקיים הלכה למעשה את הסיסמה החרותה על דגלכם"

ישיבת בני עקיבא לפיד תורת נחום במודיעין הוקמה לפני 19 שנים. בישיבה 970 תלמידים והיא הישיבה התיכונית הגדולה ביותר בארץ.