ניסיון רב שנים ורעיונות חדשים

מומחיות בתכנון היא הלב של כל פרויקט עבודות חשמל מוצלח.

, ד' בתמוז תשע"ח

עבודות חשמל
עבודות חשמל
צילום: יח"צ

אנו ברוני וגיא עבודות חשמל אימצנו לעצמנו תרבות של חדשנות ופריצת דרך הבאה לידי ביטוי בביצוע הפרויקטים בשטח על ידי אנשי הצוות המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום.

צוות העובדים שלנו משלב את החוכמה של הניסיון בפלטפורמות התכנון המתקדמות ביותר עם ניסיון השטח הרב ביותר.

למעשה, אנו מומחים בתכנון ויישום הפרקטיקות השונות בשטח.

אנו מיישמים ומאמצים לחיקינו שיטות עבודה מתקדמות כבר עשרות שנים.

כל הפרויקטים המתקדמים, גדולים וקטנים כאחד, אשר ביצענו, הביאו לידי יישום את שיטות העבודה המתקדמות ביותר בתחום על מנת למקסם את הביצוע בשטח בזמן חיסכון ושימוש חכם במשאבים.

המהנדסים שלנו, המתכננים והמוציאים לפועל עובדים יחד כדי ליצור פתרונות בניה\תכנון מתוחכמים אשר יכולים להיות מוטמעים בצורה יעילה על מנת לספק מקסימום יעילות.

מיישמים את הפרקטיקות הטובות ביותר לתוצאות מקסימליות

באתר העבודה, בשטח, יעילות והפתעות לא הולכים טוב יחד.

על מנת למנוע אירועים לא מתוכננים במהלך שלב ההקמה, אנו ברוני וגיא שירותי חשמל משתמשים בתהליך קדם-בניה המבוסס על שיטות העבודה המתקדמות ביותר המפותחות מעל לשני עשורים.

רוני וגיא שירותי חשמל מיישמים את שלב קדם-הבניה על מנת לעמוד בסטנדרטים ובתקנים משלב התכנון, דבר אשר מביא לרמה גבוהה של יכול לצפות מראש אירועים עתידיים ומניעת 'הפתעות' בשלב ההקמה.

למרות שאין שני פרויקטים שהם אותו דבר, תהליך קדם-הבניה שלנו מפחית עלויות, דרישות זמן וסיכון.

אנו מודדים ועוקבים אחר הביצועים בפרויקט שלנו ושמים דגש על השתפרות מתמשכת.

מיישמים שיטות עבודה ירוקות וחכמות

עם ניסיון שנצבר מעל לשני עשורים, אנו ברוני וגיא עבודות חשמל משתמשים בשיטות עבודה ומקימים פרויקטים של עבודות חשמל החסכוניים בחשמל, יעלים ואפקטיביים שגם מצד אחד שומרים על הסביבה וחוסכים באנרגיה וגם מצד שני חוסכים המון כסף ללקוח.

בעידן של קיימות וטכנולוגיות אנרגיה מתקדמות חשוב לבחור בשיטות העבודה ותשתיות החשמל החכמות והירוקות אשר יחסכו לנו בכיס ויטיבו עם הסביבה שלנו.