קיבלה אות הצטיינות - ממרים פרץ

צופיה ניסני, חניכה במרכזי הנוער של 'מקום בלב' קיבלה מפרץ את "אות הפעיל המצטיין" של משרד החינוך על פעילויות התנדבות רבות.

ערוץ 7 , י"ד בתמוז תשע"ח

צופיה ניסני
צופיה ניסני
צילום: יח"צ

מחוז ירושלים במשרד החינוך ערך השבוע טקס הענקת "אות הפעיל המצטיין" בסימן 70 שנה למדינה.

צופיה ניסני, תלמידת כיתה י"ב באמי"ת שחר בבית שמש וחניכה במרכז הנוער 'מקום בלב' של ארגון OU ישראל, זכתה לקבל את האות המיוחד מאורחת הכבוד מרים פרץ.

לאורך שש השנים האחרונות בהן צופיה פעילה במרכז הנוער היא הנהיגה, יזמה וארגנה פעילויות רבות במסגרת תפקידיה השונים בארגון.

לצד היותה חברה במועצת הנוער העירונית של בית שמש היא מצאה זמן להתנדב בבית התמחוי, שם היא מלווה בקביעות קשישה ולאחרונה אף ארגנה לה מסיבת יום הולדת מכובדת ומרגשת.

בנימוקים למתן הפרס נכתב כי "לצופיה רצון תמידי לעזור ולהתנדב, מדובר בנערה בוגרת ואחראית הפועלת שנים רבות לטובת הקהילה הבית ספרית והעירונית בבית שמש".

רחלי ניניו, מנהלת פיתוח והדרכה ב-OU ישראל ומנהלת סניף בית שמש ציינה כי "במרכזי הנוער אנו עוסקים רבות במעבר ממקבל לנותן ובחיזוק העשייה החברתית והקהילתית בקרב החניכים. לאורך כל שנות הפעילות במקום בלב צופיה בלטה במנהיגות ובנתינה שלה. אני מאחלת לה ולחניכים שלנו להמשיך להשפיע, להוביל ולתרום לקהילה".

סמנכ"ל OU ישראל ומנהל מרכזי הנוער, חיים פלזנר, בירך את צופיה ואמר: "בני נוער רבים מקדישים מזמנם למען הזולת במסירות ובהתמדה הראויים להערכה. אנו מעודדים את החניכים שלנו להיות בצד הנותן והתורם לחברה. זה מעצים אותם ומחזק את החוסן החברתי שלנו כקהילה".

מנכ"ל OU ישראל, אבי ברמן, סיכם ואמר "אנו מאמינים ביכולת של כל נער ונערה למצות את הפוטנציאל הקיים בו ולהגיע הכי רחוק שאפשר. צופיה שפעלה רבות ב'מקום בלב' של OU ישראל וזכתה באות ההצטיינות, מהווה חלק מדור העתיד הערכי והאיכותי של עם ישראל, ואנו גאים בה על כך".