מה הקשר בין עירום לזכויות להט"בים?

הילה ירושלמי, תושבת באר שבע, תוקפת את מצעד הלהט"ב שמתקיים הערב בעיר. "רוב האוכלוסייה כאן שמרנית יותר, דתית ומסורתית ברובה".

בני טוקר , ט"ו בתמוז תשע"ח

דגל ה"גאווה"
דגל ה"גאווה"
צילום: ISTOCK

הילה ירושלמי, חילונית ופעילה חברתית תושבת באר שבע, תוקפת את מצעד הלהט"ב שמתקיים הערב (חמישי) ברחובות באר שבע.

"רוב האוכלוסייה כאן שונה, שמרנית יותר, דתית ומסורתית ברובה, ועובדה שרוב בתי העסק לא פתוחים כאן בשבת. מפריע לי שרוב הצועדים כמעט כולם לא מהדרום ולא מבאר שבע, אלה סטודנטים מתל אביב שצועדים למורת רוחם של התושבים, שיעשו את זה בתל אביב. זה פוגע ברגשות", אמרה ירושלמי לערוץ 7.

ירושלמי טוענת שאין לה בעיה עם להט"בים אבל יש לה בעיה עם פרובוקטורים, "מישהו יכול להסביר לי מה הקשר בין צעדת עירום לזכויות הלהט"בים? אם הם רוצים להפגין הם יכולים לעשות את זה עם בגדים ושלטים, למה בעירום מופגן. זה פשוט חסר טעם. באר שבע היא עיר שמרנית וזה מפריע לתושבים, זה פשוט לא מתאים לרוח המקום".

לדבריה גם סטודנטים מבן גוריון צריכים להתנהג כמו אורחים ולא כמו תושבי באר שבע, "יש כאן הרבה סטודנטים שמנסים להפוך את באר שבע השמרנית הימנית לתל אביב, כל יום נפתחים כאן ארגונים ומיזמים. אין לי אגב בעיה שבאר שבע תהיה מגוונת אבל אם הם מביאים תנועות שמאל שיביאו גם תנועות של ימין. מביאים את 'עושות שלום' אז שיביאו גם את להב"ה''.