בליכוד מזכירים לברק את סוויטות הפאר

בתנועת הליכוד האזינו למתקפה של ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר ברק על הזוג נתניהו, ונזכרו בדו"ח המבקר נגד ברק עצמו.

ערוץ 7 , י"ח בתמוז תשע"ח

שכח את סוויטות הפאר? אהוד ברק
שכח את סוויטות הפאר? אהוד ברק
צילום: פלאש 90

בליכוד משיבים הבוקר (ראשון) למתקפה של ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק על ראש הממשלה נתניהו ורעייתו בעקבות כתב האישום בפרשת המעונות.

"אהוד ברק שחטף דו"ח ממבקר המדינה על בזבוז של 20 אלף ש"ח ללילה בסוויטות מפוארות בפריז על חשבון המדינה ועל הוצאה של 1.5 מיליון ש"ח על אירוח ביום העצמאות, תוקף את ראש הממשלה על אוכל וחמגשיות? איזו צביעות!", אומרים בליכוד.

בליכוד מוסיפים, "מוטב שברק יטוס קצת פחות בין סוויטות מפוארות בעולם ויחזור לנוח מעט במגדל היוקרה שלו, אולי זה יסדר לו את הראש".

נזכיר כי ברק טען הבוקר בראיון בגלי צה"ל, "הייתי כמעט שנתיים ראש ממשלה. מעולם לא הבאנו אל עצמנו אוכל ושפים, אלא אם כן מדובר בארוחה שאורגנה על ידי הפרוטוקול".

לדבריו, "מה שמוצג פה זה חמדנות שאין לה קץ, ואני לא מייחס את זה רק לגברת נתניהו. מדובר בסגנון התנהגות בלתי סביר, אני לא מבין את התנהלות היועץ המשפטי בנושא הזה. מה זו הגרירה הזאת? מדובר בדברים פשוטים ומנוגדים לחוק. מה זה השימוע המיוחד הזה?".

ברק תקף גם את התנהלותו של היועץ המשפטי לממשלה בנוגע להגשת כתב האישום, "הוגש כתב אישום אחרי שנתיים לאחר ביזוי כל הנורמות".

לטענתו של ברק אין מקום למפגשים בארבע עיניים בין יועץ משפטי לממשלה ובין ראש הממשלה, "אני הייתי כמעט שנתיים ראש הממשלה ומעולם לא נפגשתי עם היועמ"ש".

"אין מקום למפגשים בארבע עיניים בין היועמ"ש לראש הממשלה, בעיקר כשהיועמ"ש הוא גם התובע הכללי וראש הממשלה חשוד בפרשיות שוחד חמורות. מה שהוא סיפר בכנסת בשבוע שעבר זה זריית חול בעיני הח"כים", הוסיף ברק.