אישום: הבת והחבר רצחו את האם

השניים החליטו לרצוח את האם על רקע התנגדותה לקשר הרומנטי ביניהם, ולצורך הסוואת הרצח יצרו תרגיל הונאה בעזרת הטלפון הסלולרי של האם

שלמה פיוטרקובסקי , כ"ב בתמוז תשע"ח

זירת הרצח. ארכיון
זירת הרצח. ארכיון
צילום: דוברות מד"א

כתב אישום הוגש הבוקר (חמישי) לבית המשפט המחוזי בת"א נגד אמיר מרמש וטרייסי קדיס, בני 18, בגין רצח פאדיה קדיס, קשירת קשר לפשע, שיבוש מהלכי משפט והונאה בכרטיס חיוב.

על פי כתב האישום, השניים החליטו לרצוח את פאדיה, אימהּ של טרייסי, על רקע התנגדותה לקשר הרומנטי בינהם.

ב-6 ביוני תכננו השניים כי הרצח יבוצע באותו הלילה בסכין ולצורך כך המתינה טרייסי עד שאמה תלך לישון ואז פתחה את מנעולי דלת הכניסה האחורית לבית, בו התגוררה יחד עם ההאם והשאירה למרמש בחדרה צעיף לכיסוי פניו בעת ביצוע הרצח.

סמוך לשעה 02:30 אחרי חצות הגיע מרמש לבית, נכנס פנימה מהדלת האחורית, עלה לחדרה של טרייסי, העיר אותה והראה לה את הסכין שהביא כדי לרצוח את פאדיה. השניים שהו יחדיו בחדרה של טרייסי עד לשעה 05:30 בערך, אז ביקשה טרייסי ממרמש לצאת מחדרה ולרצוח את אמה. היא נתנה לו צעיף לכסות את פניו, איחלה לו "בהצלחה", הרכיבה על אוזניה אוזניות ושמעה מוסיקה בעוצמה חזקה, כדי שלא תשמע את זעקות האם.

מרמש פתח את דלת חדרה של פאדיה שהתעוררה ויצאה למסדרון, כשהיא קוראת בשמה של טרייסי. כשהבחינה פאדיה במרמש רעול הפנים היא צרחה ואז דקר אותה מרמש בסכין 7 דקירות בפלג גופה העליון – בצווארה ובחזה, אף לאחר שהיא התמוטטה ארצה. מרמש הפסיק את הדקירות רק כאשר נשברה קת הסכין.

לאחר הרצח, ירדה טרייסי עם מרמש לקומת הכניסה ומסרה לו סמרטוט ומגב לצורך ניקוי זירת הרצח, הורתה לו להעביר את גופת אמה לחדר בקומה השלישית ומסרה לו את מפתח החדר. מרמש העביר את הגופה לחדר בקומה השלישית וניקה את הדם מרחבי הבית. השניים העלו יחדיו בגדים וחפצים של האם מחדרה לחדר בקומה השלישית, כדי להטעות את בני משפחתה, אחיה של טרייסי, ולגרום להם להאמין שהאם נסעה. השניים נעלו את החדר בקומה השלישית וטרייסי החביאה את מפתח החדר.

לאחר מכן נטלו מרמש וטרייסי את הטלפון הנייד של האם ובמהלך היום התכתבה טרייסי עם אחיותיה כביכול בשמה של אמה, לאחר שהאחיות החלו לחפש את אמן. במסרונים, בהם התחזתה טרייסי לאם, היא כתבה שהיא בבילוי עם חברה ואינה פנויה לענות לשיחות טלפון. טרייסי אף עשתה שימוש בקבוצת ההודעות המשפחתית ב"ווטסאפ" כדי ליצור את הרושם שהאם מבלה עם חברתה.

לאחר הרצח, טרייסי ומרמש לקחו מתיקה של האם כרטיסי אשראי, ובמהלך היום, רכשו מוצרים והזמינו חדר במלון בתל אביב, כשהם משלמים עבורם בכרטיס האשראי של האם. בצהריים יצאו טרייסי ומרמש מהבית. טרייסי לקחה אתה את הסכין בה בוצע הרצח ואת הטלפון הנייד של האם והלכה לבית הספר. את הסכין היא השליכה מחוץ לבית, במקום שאינו ידוע.

בהמשך ניסו השניים ליצור את הרושם שהאם שנרצחה טסה לחו"ל, אך לבסוף גילו בני המשפחה את הגופה.