קידום אתרים אורגני: מהו ואיך התפתח?

עולם השיווק בעידן הטכנולוגי

, כ"ב בתמוז תשע"ח

דיגיטל
דיגיטל
צילום: pixabay

בעידן המודרני עולם התעשייה, הצרכנות והמסחר מתנהג אלינו- הלקוחות כמו בבואה הנשקפת אלינו מן המראה המקרינה באור זהורות את ההתפתחות בתחום הטכנולוגי- אלקטרוני. כך, ככל שתחום האלקטרוניקה- מחשוב, טכנולוגית על – הולך, מתקדם ומתפתח- כך במקביל נוהג גם עולם הפרסום והשיווק.

אז איך נקשר תחום קידום אתרים ליום יום שלנו? עם המהפך העצום שחל בעת חדירתו של המחשב הביתי לרוב הבתים הפרטיים ברחבי העולם, ובמיוחד כמובן, ההחלטה של בני המשפחה להתחבר לרשת האינטרנט העולמית – כל ערוצי התקשורת באשר הם- החלו לנוע בכיוונים לא צפויים בקצב מהיר כל כך המעורר השתאות ופליאה. ערוצים אלו החלו לנוע לכיוונים חדשים ולא מוכרים שהחלו לבסס אמצעי פרסום ושיווק שכלל לא היו מוכרים קודם לכן. באופן הדרגתי אך קבוע- החלו להידחק רגליהם של ערוצי תקשורת ההמונים הקלאסיים ששירתו את החברות ואת הציבור במשך עשרות שנים- ובמקומן תפסה את מקום הקדמה, הגזרה הנחשבת ביותר בתחומים אלו- רשת האינטרנט על שלל גווני היישום הרבים שיש בה.

במהלכים אסטרטגיים נכונים חברות המעוניינות להגדיל את קהל הלקוחות שלהן- יוכלו להשתמש בשירותיה הייחודיים של רשת האינטרנט. בתחילה אמנם חברות אלו ייאלצו להתמודד עם אתגרים לא פשוטים, שרובם גם אינם מוכרים והולכים ומתפתחים עם בניית האמון שחל בין ציבור הגולשים לבין מעמדו היציב והבלתי מעורער של מלך ערוצי התקשורת בעשור האחרון- האינטרנט.

כך נוצר מצב חדש- בעלי עסקים וחברות החלו להפנים את העובדה הבסיסית, שעל מנת להישאר אקטואלי ורלוונטי בשוק התחרותי והקשה של עולם העסקים בארץ ובעולם- יש לבצע מספר שינויים מחויבים ונדרשים.

בניית אתר חברה, כינונו וקידומו- הכיצד? כל חברה שראתה את עצמה בעלת פוטנציאל הייתה חייבת לשכור את שירותיו של איש מחשבים האמון על רזי פעילות הרשת ובפרט- נותן שירות מקצועי במיוחד שידע להתמודד עם בניית אתר מיטבי שיהלום את אופי בית העסק וסגנונו ואת תחזוקתו. על בונה האתר להקפיד בעת יצירתו ועיצובו- להתאים אותו במיוחד לרוכשים – גולשים פוטנציאלים ובמיוחד למצות את היכולת המרבית של האתר המלווה להלום את סגנון ההתנהלות בעולם המודרני והמתוקשב.

ברור, כי פה נולדה סכנה אימתנית חדשה לכל בעלי העסק ובפרט לחברות קטנות במיוחד- הסכנה הגדולה שארבה להן היא שהם לא יספיקו לפתח אתר מתאים, וגם לו בונה האתר יצליח להתאים להם אתר מושך עין ולב, הרי שבזמן החיפוש השגרתי- חיפוש נורמטיבי של גולש וגולש ברשת- האתר שלהם ייעלם ממפת התחרות ויגיע לתחתית...הרשימה... פה בדיוק נכנס מקדם האתרים לפעולה. תפקידו באמצעים פסיכולוגיים , טכנולוגיים – למצוא דרכים לקדם את האתר הרלוונטי ולהזניק אותו בתוצאות החיפוש למען פרסומו ומעמדו.

Seo-google שירותי קידום אתרים – חברת קידום אתרים