אלי בוסקילה:
נקדם את מעמד הציבור הדתי בחדרה

קמפיין הבחירות של ''הבית היהודי'' בחדרה הושק במעמד ח"כ מוטי יוגב שאמר: ''כולכם אנשים בשביל לרוץ איתם''.

ערוץ 7 , כ"ה בתמוז תשע"ח

מפגש הפעילים עם ח"כ יוגב
מפגש הפעילים עם ח"כ יוגב
צילום: אייל מלכה

כ-100 בני אדם הגיעו הערב (א') להשקת קמפיין הבחירות של ''הבית היהודי'' בעיר חדרה, יחד עם חבר הכנסת מוטי יוגב.

חבר מועצת העיר מטעם המפלגה אלי בוסקילה, הודה למשתתפים וסקר בפניהם את העשייה בחמש השנים האחרונות.

"לפני חמש שנים כאשר נכנסתי לכהן כחבר המועצה מטעמכם, חששתי לא מהמעמד אלא מהציפיות שלכם בי. כיום אני עומד כאן עם קבלות אך מבקש גם את אמונכם בבחירות הקרובות. כיו''ר ועדת החינוך הצלחנו להעמיד את הפרויקטים שלנו, של הציבור הדתי לאומי, בראש סדר העדיפויות", סיפר בוסקילה.

''בזכות מערכת היחסים שלנו עם ראשי המפלגה ובראשם השר נפתלי בנט, הצלחנו להגדיל את התקציבים בחינוך, בתרבות התורנית ובתקציבים לתנועות הנוער בני עקיבא", הוא פירט.

עוד הוסיף בוסקילה, "בשנים הבאות נפעל לקידום מעמד הציבור הדתי בעיר, נגדיל את התקציבים ונפעל להקמת מתחם הציונות הדתית בו יהיו כיתות לימוד, שיעורי בר/בת מצווה וסניף בני עקיבא ישתכן במתחם. הגיע הזמן שיבינו שאנחנו ציבור גדול בעיר וראוי להתייחס אלינו כך".

דנה שטיוי, השנייה ברשימת ''הבית היהודי'' בחדרה, סיפרה כי "לפני שלוש שנים התכבדתי להדליק משואה בערב יום העצמאות בבמה התורנית בבית הספר 'תחכמוני', לכבודם של אנשי החינוך הבלתי פורמלים – ההורים - הפועלים מתוך חדוות עשייה, עם חזון ועם שליחות, לטובת ילדינו ולטובת בני הנוער היקרים שלנו.

''היום, מבחינתי, הוא המשך טבעי של הערב ההוא. היום אני חוברת כאן לשותפיי לדרך". עוד הוסיפה שטיוי כי ''ההחלטה להצטרף אל 'הבית היהודי' הינה טבעית עבורי מהיום בו נקראתי לראשונה להצביע כבעלת זכות בחירה".

חבר הכנסת מוטי יוגב בירך את המשתתפים ואמר "אני מאמין שהבית היהודי בחדרה יחזור לגדלותו. בהנהגת העיר חדרה עמדו במשך שנים נציגים מובהקים של הציונות הדתית. אין לי ספק שאלי בוסקילה והחבורה הכל כך מרשימה שלצידו, יחזרו להנהגת העירייה.

''אלי בוסקילה וחבורתו - כולכם אנשים בשביל לרוץ איתם, אנשים שאיכפת לכם מהתושבים בחדרה ובגבעת אולגה. אני מאחל לכם שהציבור יבחר בכם בנציגות גדולה ותיזכו לשרת את הציבור באמונה ובהצלחה רבה''.

יוגב קרא לציבור הנוכחים, "ככל שיותר יצביעו לבית היהודי בעיר, הנבחרת שנבחרה תרוץ מהר יותר עבורכם, עבור הציונות הדתית וכל תושבי העיר חדרה- גבעת אולגה''.טוען....

צילום: אייל מלכה