תינוקת שלעולם לא תקבל אהבה מאמא

יו"ר היישוב אדם מספר על ההתגייסות של התושבים לנוכח פטירתה הפתאומית של תושבת היישוב במהלך לידה, "כולם אהבו אותה".

בני טוקר , כ"ט בתמוז תשע"ח

חדר לידה
חדר לידה
צילום: פלאש 90

סימה סייג ויזמן בת 33, אם לשלושה מהיישוב גבע בנימין (אדם), נפטרה ביום רביעי שעבר במהלך לידה.

ויזמן הלכה לעולמה בבית החולים שערי צדק בירושלים, בעקבות סיבוך נדיר אך קטלני של תסחיף מי שפיר. התינוקת יולדה בניתוח קיסרי ומצבה טוב. בעלה ששהה בסין - חזר במהירות לישראל.

בבר ועננו יו"ר היישוב אדם מספר לערוץ 7 על משפחה ותיקה ואישה אהובה שהיתה בתחילת החיים, "סימה הגיעה ליישוב אדם כילדה ממש קטנה היא גדלה ביישוב, באמת משפחה כל כך טובה שקבעה את חייה ביישוב אדם, היא התחתנה ובאה לגור בישוב אדם כל חייה הייתה כאן , הם גם רכשו מגרש לבנות את הבית שלהם באדם, זו מכה רצינית ליישוב".

לדבריו תושבי היישוב מגויסים לתמיכה במשפחה, "אתה רואה בימות השבעה מאות אנשים כולם תומכים במשפחה, זו משפחה אהובה שגרה כאן כמעט שלושים שנה. סימה גדלה כאן כולם אהבו אותה בחורה חייכנית בחורה שכל הזמן חייכה לא שמעת מילה אחת רעה עליה מלח הארץ.

בעלה חן כשמו בחור עם חן בחור נחמד שניסה גם להיות מעורב בתוך ענייני היישוב הוא כל כך התלהב מהקטע הזה שרכש כאן מגרש ורצה לבנות את הבית והוא נסע לקנות ריהוט וכל מיני כלים סניטרים על מנת לבנות את הבית וקרה מה שקרה כשהוא היה בחו"ל".

וענונו מספר על התחושות הקשות, "קשה לתפוס ששלושה ילדים ובעל נותרים בפתאומיות ללא אימא. זה קורה בתחילת החיים כשהמשפחה בונה את ביתה ורוצה לעשות טוב לילדים האלה ולצערי הרב הילדים האלה היום נותרו בלי אמא ויותר מזה התינוקת הזאת לעולם לא תקבל את האהבה שאמא שלה היתה צריכה לתת לה".