הזוג נתניהו מגשים חלום

ראש הממשלה ורעייתו הפתיעו שני ילדים והזמינו אותם להצטרף לצפייה במשחק חצי גמר המונדיאל שיתקיים הערב במוסקבה, רוסיה.

ערוץ 7 , כ"ח בתמוז תשע"ח

ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו הפתיעו שני ילדים והזמינו אותם להצטרף לצפייה במשחק חצי גמר המונדיאל שיתקיים הערב במוסקבה, רוסיה.

הילדים, מיקה ליפסקר בת 18 מהיישוב קציר, אותה מלווים רה"מ ורעייתו מזה שנים, ואלון איזרייב בן 13 מפתח תקווה שנולד ברוסיה, מתמודדים עם מחלת סרטן. הילדים מלווים על-ידי הוריהם.

ראש הממשלה נתניהו עם המראתו למוסקבה "אני יוצא עכשיו למוסקבה לפגישה חשובה מאוד עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין. אנחנו נדון על סוריה, נדון על איראן, נדון על צרכי הביטחון של ישראל. אני מאוד מעריך את הקשר הישיר, הבלתי אמצעי, המצוין שיש לי עם נשיא רוסיה. זה מאוד חשוב לביטחון הלאומי של מדינת ישראל.

בגמר הפגישה, הוזמנו, רעייתי ואני, לצפות במשחק חצי הגמר של המונדיאל ואמרו לנו שאנחנו יכולים להביא שני מלווים. אז החלטנו להביא איתנו שני ילדים נפלאים שנלחמים בגבורה במחלת הסרטן. את מיקה, שרעייתי מלווה אותה כבר תשע שנים, ואת אלון, שהוריו עלו מרוסיה והוא מאוד אוהב כדורגל. זה מאוד מרגש אותנו שאנחנו יכולים להגשים עבורם חלום.

כמובן ששואלים אותי: 'ראש הממשלה, מי ינצח?' אז אני עונה לכם כראש ממשלה וגם כשר חוץ: 'הטובים יותר', וחוץ מזה, יהיה משחק מרתק".