השר אריאל: להכריע ולחסל

מטה המאבק של מפלגת "האיחוד הלאומי" יצא להפגנות מחאה בירושלים וביישובי עוטף עזה בדרישה להכריע את חמאס בעזה.

חזקי ברוך , ד' באב תשע"ח

מחאת האיחוד הלאומי בעוטף עזה
מחאת האיחוד הלאומי בעוטף עזה
צילום: דוברות האיחוד הלאומי

עשרות בני אדם ממטה המאבק של מפלגת האיחוד הלאומי, יצאו היום (שני) למחאה במספר מוקדים מרכזיים: בגן הורדים בירושלים ולכל אורך יישובי עוטף עזה, נגד התנהלותו של שר הביטחון אביגדור ליברמן שלטענתם "לא עושה מספיק בכדי למגר את הטרור של חמאס".

שר החקלאות אורי אריאל (הבית היהודי) אמר כי יש צורך בהכרעה. "תנו לצה"ל לנצח. הגיע רגע ההכרעה, הגיע זמן שהקבינט של מדינת ישראל יקבל החלטה ויביא על תושבי עוטף ישראל שקט וביטחון פיזי ונפשי. עלינו להחזיר לתושבי הדרום את הביטחון".

"יש בידי צה"ל את כל הכלים להביא לשקט לתושבינו. אנו דורשים להכריע ועכשיו ולחסל את מנהיגי החמאס ויפה שעה אחת קודם", הוסיף אריאל.

מזכ"ל האיחוד הלאומי אופיר סופר אמר כי יש צורך בצעדים נחרצים מול הטרור. "הגיע הזמן להכרעה בעזה שתביא לשקט של יותר מארבע שנים. זו העת לחדש את מדיניות החיסולים של ראשי חמאס. זה עובד ביו"ש וזה יעבוד גם בעזה. צריך להפסיק לדבר על הפסקת אש צדדית. אנו סומכים על צה"ל שידע לבצע את המשימה כראוי".

"אנו זוכרים את אותו ליברמן בתחילתה של הממשלה הנוכחית שישב באופוזיציה וידע לבקר ולתת מענה על כל התנהלותו של קודמו בתפקיד וחתר להחליפו. שר הביטחון מפחד להכריע בטרור בדרום. ליברמן מוכיח שוב שמה שרואים משם לא רואים מכאן", סיכם סופר.