היכן ניתן לממש את החלום לבית קרקע?

מחיר דירת שני חדרים בתל אביב, חברת אילה אגם מציעה בחריש קוטג' דו קומתי עם גינה של כ- 100 מ"ר במחיר ממוצע של 1.5 מיליון ₪

תוכן שיווקי , ו' באב תשע"ח | עודכן: 20:31

הדמיית הפרוייקט
הדמיית הפרוייקט
איילה אגם

החלום הישראלי של בית צמוד קרקע וחצר הופך להיות קשה יותר להשגה לאור עליית מחירי הדיור בשנים האחרונות, ובמקביל היצע קטן יותר של דירות.

אולם עדיין היום, במרחק כשעה נסיעה מתל אביב, מוצעים קוטג'ים במחירים אטרקטיביים, המציעים איכות חיים, במחיר של דירת שני חדרם בתל אביב. כך בחריש, שמושכת אליה זוגות צעירים ומשקיעים, אשר צופים את המשך עליית המחירים של נכסים בעיר בעתיד הקרוב. העיר מאפשרת גישה מהירה לכביש 6 ולכבישים מרכזיים, מתוכננת מתוך ראייה "ירוקה" המתאימה למשפחות כולל פארקים רחבים, שבילי הליכה ואופניים והשקעה בתשתיות חינוך חדשות.

מתעניינים בפרוייקט? לחצו כאן

פרויקט "גינות החורש" בחריש, של 'אילה אגם', חברת הניהול החדשה שנבחרה להוביל את הפרויקט, מציע 78 קוטג'ים במסגרת קבוצת רכישה. כל יחידה בגודל של 135 מ"ר וגינה בגודל ממוצע של כ- 100 מ"ר ובמחיר ממוצע של כ- 1.5 מיליון ₪. בכל קוטג' 75 מטר בנוי בקומת הקרקע, 60 מטר לקומה ראשונה וסטנדרט גבוה של חומרי בנייה ועיצוב.

בחריש יש רק 1% של בתים צמודי קרקע ולכן האטרקטיביות של הפרויקט גדולה מאוד.

חריש, בדומה למודיעין, הינה עיר חדשה שתוכננה "על הנייר" באופן מושכל ומקצועי הכולל תכנון אורבני מתקדם. אולם מודיעין כבר נמצאת אחרי גל של עליית מחירים. בתים פרטיים שנמכרו לפני כעשור הכפילו את מחירם שעומד בממוצע על כ 3.9 מיליון שקלים. חריש לעומת זאת נחשבת מאוד אטרקטיבית ומציעה דירות וצמודי קרקע באיכות גבוהה, במחירים אשר טרם מימשו את המחיר הפוטנציאלי שצפוי לעלות בעתיד הקרוב. כבר היום, כאשר בוחנים את היצע צמודי הקרקע בחריש, ניתן לראות כי גם בה ההיצע קטן. מעבר לקוטג'ים בפרויקט ולקוטג'ים הותיקים, מתוכננות בעיר רק כמאה יחידות צמודות קרקע המתוכננות להיבנות בעוד כחצי עשור.

הפרויקט בשמו הקודם 'לעבדך באמת' תחת חברת ניהול אחרת עבר טלטלה לא קטנה בעקבות ניהול לקוי, עד אשר לפני מספר חודשים מינה בית המשפט המחוזי בחיפה, מנהל מיוחד מטעמו, עו"ד חגי אולמן. המנהל המיוחד הפקיד את ניהול קבוצת הרכישה בידי 'אילה אגם' במטרה להשלים את תהליך הבניה והאיכלוס. החברה, בבעלותם של ג'קי סויסה ואיתן לוי, בעלת ותק וניסיון רב בניהול קבוצות רכישה ומסרה עד היום מאות יחידות דיור בפרויקטים בכל הארץ וכן מובילה שלושה פרויקטים בחריש עצמה כאשר פרויקט אחד, אוכלס והשני צפוי להתאכלס בקרוב. מאז כניסת החברה כמנהלת החדשה של הקבוצה, קידמו את תכניות הבניה ובימים אלו משווקים מחדש 43 יחידות מתוך 75 בכלל הפרויקט.

לדברי בעלי החברה איתן לוי, "אנו מודים לנאמן על האמון שנתן בנו בניהול הקבוצה ונסייע למשפחות להגיע לבית המיוחל לו הם ממתינים וכן לצרף רוכשים איכותיים חדשים לקבוצה, אשר יזכו לבית באחד האזורים הטובים ביותר בישראל ולקהילה איכותית שמתגבשת במתחם. זוהי הקבוצה היחידה בישראל אשר זוכה גם לליווי של מנהל מטעם בית המשפט אשר מבטיח את איתנותה".

יותר ממחצית הבתים בפרויקט כבר נרכשו ומי שרוצה לזכות בבית צמוד קרקע בחריש, בקהילה איכותית שמתגבשת שם, מוזמן ליצור קשר עם חברת אילה אגמ.

מתעניינים בפרוייקט? לחצו כאן