פובליציסט כוויתי בראיון מפתיע

פובליציסט כוויתי: איראן היא אויב של האומה הערבית והמוסלמית, היא כובשת את סוריה, עיראק, לבנון ותימן. לנתק עמה את כל היחסים.

ערוץ 7 , ח' באב תשע"ח

הנשיא האיראני חסן רוחאני
הנשיא האיראני חסן רוחאני
צילום: רויטרס

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון, פרסם היום ב- "אלמונסק" דף הפייסבוק בערבית, ראיון של הפובליציסט, הסופר והעיתונאי הכווייתי נאסר אלמסרי עם העיתונאי מוחמד אל-מלא שפורסם בדף היוטיוב שלו, בו הוא מעיד בגלוי על פניה וכוונותיה האמיתיות של איראן.

"איראן היא אויב וצריך לנתק עמה את כל היחסים – הדיפלומטיים, הכלכליים והפוליטיים. ולא רק זה; צריך לעקוב אחר כל הרשתות החברתיות וכל מי שתומך באיראן – חייב לעמוד לדין, בין אם הוא כוויתי או לא. יש ממשלות שתומכות באיראן (כמו) ממשלת עיראק, ממשלת לבנון ואחרות כל אלה, צריך להפסיק לתמוך בהן ולהפסיק לסייע להן ואפילו לשאוף לנתק את היחסים עמן".

האלוף כמיל אבו רוקון כתב בתגובה בפוסט, "איראן היא האויב של האומה הערבית והמוסלמית, ולא רק אנו חושבים כך. כך חושבים ומאמינים מנהיגים ערבים רבים ועמי ערב. תושבי עזה, ככל שארגון הטרור חמאס מתקרב לטהרן הוא מרחיק אתכם יותר מחיק אחיכם הערבים.

איראן כובשת חמש ערי בירה ערביות ועכשיו חמאס והגי'האד האסלאמי עוזרים לה לכבוש את הרצועה. צפו בדבריו של האינטלקטואל והיועץ הכוויתי נאסר אלמסרי ותבינו שאיראן וזרועות הטרור שלה באזור מהווים איום עליכם".