איך בוחרים צימרים איכותיים לקבוצות?

בחירת מתחם צימרים לקבוצות המציע נופש לקבוצות הוא הצעד הראשון להבטיח חופשה קבוצתית מהנה.

, י"ב באב תשע"ח

חופש
חופש
צילום:ארנולד בר

מכיוון שעל מארגן החופשה לענות על הדרישות של כל חברי הקבוצה, מומלץ לבחור במתחם צימרים לקבוצה שיכול לעמוד בדרישות הקבוצה.

איך בוחרים במתחם צימרים מתאים?

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שהציבור בישראל מעוניין לחסוך ברוב התחומים. ההוצאה על תחביבי הפנאי וחופשות היא אחת ההוצאות הראשונות שהציבור מנסה להפחית בהן, ככל שניתן. ולכן, כאשר מחפשים צימרים לחופשה מתוכננת הדרישות ממתחמי האירוח גבוהות ולרוב, נענות בחיוב. ישנם מתחמים המציעים צימרים לקבוצות גדולות כולל לינה לקבוצות בתנאי אירוח מעולים.

קבוצה גדולה של אנשים עשויה להגיע עד מספר של 50 אנשים, מצב שיאלץ לפזר את הקבוצה למספר וילות. כאשר מחפשים צימרים לקבוצות קטנות, איתור של מתחם צימרים עשוי להיות יותר קל, כי קבוצה קטנה של אנשים יכולה להגיע למספר של עד 20 משתתפים בקבוצה, שניתן לפזר בין מספר סוויטות במתחם צימרים לקבוצות קטנות.

איפה ניתן למצוא צימרים לקבוצות איכותיים

ניתן למצוא היום צימרים לקבוצות בכל אזורי הארץ. הדרישה לאתרי אירוח המאפשרים חופשה איכותית לקבוצות נופשים מאורגנות, אינה חדשה. מתחם צימרים לקבוצות גדולות יכול בקלות גם לארח קבוצות קטנות, אך לא כל מתחם צימרים לקבוצות קטנות יכול לארח קבוצות גדולות. עם זאת, אפשר בקלות למצוא היום צימר לקבוצה בכל מתחם בארץ, אם יודעים למקד את החיפוש בקריטריונים הנדרשים.

מהם היתרונות של חופשת צימרים לקבוצות

מתחם צימרים יוקרתי מאפשר לחברי הקבוצה ליהנות מחופשה איכותית בתנאי אירוח מעולים. לרוב המתחם כולל מספר צימרים בגדלים שונים המציעים לינה לקבוצות ברמת אירוח מפנקת במיוחד. הצימרים כוללים מיטה זוגית, חדר נוסף עבור זוג המלווה בילדיו, פינת ישיבה פנימית נוחה וחיצונית במרפסת, מטבח מאובזר, פינת קפה, מסך טלוויזיה עם חיבור ללוויין, בסלון DVD, חיבור לאינטרנט ועוד. אורחי המתחם נהנים מחנייה פרטית צמודה לצימר או בקרבת מקום. ברוב המתחמים מוגשות ארוחות בוקר עד הבקתה או לחלופין, מוגשת במסעדה המקומית של המתחם.

מעבר לתנאי האירוח המקובלים במתחם צימרים לקבוצות, אורחי המקום נהנים מג'קוזי ספא מפנק, חדר רחצה ושירותים מאובזרים, מיזוג אוויר מלא בכל החדרים, שולחן אוכל משפחתי, חדר סאונה יבשה, מערכת שמע מקצועית, בריכה מרווחת העומדת לרשותה של הקבוצה, חצר גדולה עם ערסלים, פינות ישיבה ונוף מרהיב מסביב. למרות שהמתחם בנוי לארח קבוצות גדולות של אנשים, השקט והפרטיות של האורחים נשמר לאורך כל החופשה.