שפטל, אתה מטיף לי מוסר?

האלוף במיל. עמירם לוין עונה לעו"ד יורם שפטל שהשתלח בו בתוכניתו. "בזמן שאני לחמתי להגנת המדינה אתה הגנת על פושע נאצי"

ערוץ 7 , ט"ו באב תשע"ח

עמירם לוין
עמירם לוין
צילום: פלאש 90

האלוף במיל. עמירם לוין עונה הבוקר (שישי) לעו"ד יורם שפטל שמתח עליו ביקורת קשה בתוכניתו ב-103FM.

"שפטל , בזמן שאני לחמתי למען הגנת מדינת ישראל, אתה הגנת בחירוף נפש על נאצי - ואתה מטיף לי מוסר?", תהה לוין בחשבון הטוויטר שלו.

הוא הוסיף, "ההיסטוריה תשפוט מי מבין שנינו הוא אפס".

שפטל אמר אתמול בפתח תוכניתו לאחר שדיבר על ביקורה של משלחת רוסית ביטחונית בישראל, "העניין הזה מחזיר אותי לדמותו האפלה הפוליטית האפסית של האלוף במיל. עמירם לוין, איש השמאל הקיצוני. ראשית, צריך לאפיין את מהותו הפוליטית של לוין".

לדבריו, "קודם כל, הוא חבר, ואפילו התמודד על מועמדות במפלגת העבודה לראשות הממשלה. הוא אמר אז: 'אלמלא שוברים שתיקה לא הייתה קיימת, היה צריך להמציא אותה'. אלוף בצבא, עם הזיות להיות ראש ממשלה, טוען שארגון הממומן במיליוני שקלים על ידי קרנות פלסטיניות מרמאללה, אותו הוא מציג וקיבל מאות אלפי שקלים מענק מיוחד מהאויב הערבי, על פעילותו הבוגדנית, השפלה והטמאה במבצע צוק איתן. ואת הכנופיה המזוהמת הזאת מציג אלוף עמירם לוין ככאלה שאם לא היו קיימים, היה חובה להמציא אותם",.

"לקראת מערכת הבחירות ב-2015, הצורר חוסני אוסמה-אובמה, אותו צורר, החליט לייצר שני גופים בארץ ולממן אותם באמצעות יהודונים רפורמים שמאלניים קיצוניים, כדי להוריד אותם מהשלטון. במסגרת הזאת התנהל מסע תעמולה שיקרי. הכל עפ"י עושה דברו של אובמה, ולוין היה חלק מכך. הוא רתם את עצמו כדי להפיל את נתניהו מהשלטון באמצעות כסף זר למען אינטרס מזוהם", הוסיף שפטל.

"בואו נחזור לאדון עמירם לוין "המזהיר". כמו כל דבר שנתניהו עושה, כל הכרזה, כל מדיניות ציונית, ביטחונית, לאומית, מיד נתקלת בהתנגדות שוצפת וקוצפת מצד השמאל הקיצוני. בתמורה לקו האדום, אומר לוין ש"נתניהו הולך לסבך אותנו במלחמה עם איראן", ונקט בשמות של כפרים ערביים בסוריה, ולא צריך לדרוש יותר. נדרוש יותר? תסתבך במלחמה עם איראן. גם מול האייתולות. בכל עימות איתם, השמאל הקיצוני ניצב איתם. עמירם לוין החכם הזה תוקף את נתניהו ומציג אותו כשוטה קיצוני שלא מבין מימינו ומשמאלו, ואומר שהדרישה של נתניהו תסבך אותנו במלחמה ומציע להסיג את האיראנים במרחק של פי שניים וחצי ממה שלוין רוצה. זה הפרצוף של השמאל הקיצוני הישראלי. בלי כחל וסרק", סיכם שפטל.