הגיע לזירה וגילה שההרוג הוא בן דודו

מפקד תחנת משטרת בנימין נחרד לגלות כי הפצוע הקשה בפיגוע באדם, שמאוחר יותר נפטר מפצעיו, היה בן דודו האהוב יותם עובדיה ז"ל.

ערוץ 7 , י"ז באב תשע"ח

זירת הפיגוע באדם
זירת הפיגוע באדם
צילום: TPS

סנ"צ אלי עובדיה, מפקד תחנת משטרת בנימין, הגיע ביום חמישי בערב לזירת הפיגוע ביישוב אדם, וגילה כי הפצוע הקשה בפיגוע, שמאוחר יותר נפטר מפצעיו, הוא בן דודו האהוב יותם עובדיה ז"ל.

"תוך כדי שאני מתארגן ליציאה מהבית התחלתי לתת הוראות לכוחות שהגיעו לשטח. ככל שאני מתקרב ליישוב אני מבין שמדובר ברחוב שבו מתגוררים הדודים שלי, אברהם וכרמלה, ההורים של יותם שגר כמה בתים מהם, אבל עדיין לא רציתי להאמין", סיפר סנ''צ עובדיה לעיתון ידיעות אחרונות.

מפקד משטרת בנימין הגיע לזירה ואחד השכנים אמר לו שיותם הוא הפצוע. "זה שוק. הלם מוחלט. כמעט התפוצצתי מבפנים, והבטן נקרעה לי".

"מצד אחד אני חייב לשמור על קור רוח ולהמשיך לנהל את הזירה. אבל כבר התחילו הטלפונים של הדודים, זה רגע שאני לא מאחל לאף אחד", תיאר עובדיה. "אני בזירה וחייב לפעול, ותוך כדי מתפלל על בן דודי האהוב".

יותם שנפצע אנוש נפטר מפצעיו כשעתיים לאחר הפיגוע. "אף אחד לא מעכל שיותם כבר איננו. התחבקנו ומאז אנחנו בוכים", סיפר סנ''צ עובדיה. "כמה שחשבתי שאני חסין, כשזה המשפחה שלך הבטן מתהפכת. אתה יודע שאתה בתפקיד ואסור לך לפעול מהרגש, אבל מבפנים זו סערה. רגע קשה".