כל מה שרציתם לדעת על פנסיון לכלבים

מתכננים חופשה משפחתית בארץ או בחו"ל ומחפשים פתרון עבור הכלב בתקופת היעדרותכם מהבית?

תוכן שיווקי , כ"א באב תשע"ח

פנסיון לכלבים
פנסיון לכלבים
צילום: iStock

כל מה שרציתם לדעת על פנסיון לכלבים

מתכננים חופשה משפחתית בארץ או בחו"ל ומחפשים פתרון עבור הכלב בתקופת היעדרותכם מהבית? ובכן, כיום יש מגוון פתרונות ואפשרויות המאפשרים לכם להסיר דאגה מלבכם ולהעניק לחיית המחמד האהובה טיפול מסור וצמוד בזמן החופשה, המילואים וכדומה.

בעבר הלא רחוק היו כאלה שנטשו את חיות המחמד שלהם בעקבות נסיעה לחו"ל או חופשה ממושכת בארץ, ויש שמסרו את הכלב למשפחה אחרת. כיום, כל אחד יכול במחיר שווה לכל כיס למצוא פנסיון איכותי לכלב, אך מי שאינו מעוניין בפנסיון רגיל יכול לבחור בשירות איכותי של פנסיון ביתי אצל דוג-סיטר מקצועי ומנוסה, יש גם אפשרות לבחור בשירות פנסיון בביתכם. כך, תוכלו גם אתם לצאת לחופשה בראש שקט וללא דאגות מי ידאג ויטפל בכלבכם המסור והנאמן.

לטוס ולנפוש בראש שקט

ישראלים רבים ממתינים לחופשת הקיץ כדי לצאת לנופש משפחתי ברחבי המדינה או ביעדים מובחרים בחו"ל. חלק בלתי נפרד מההכנות לטיסה ולנופש המשפחתי הוא למצוא פנסיון לכלבים במרחק סביר מהבית, אך כיום יש פתרונות איכותיים וטובים בהרבה. באמצעות אפליקציה חדשה לשירותי הוצאת כלבים ופנסיון, תוכלו גם אתם להזמין בקליק פנסיון בביתו של דוג-סיטר מקצועי ואמין, אך אם אתם מעדיפים שכלבכם ישהה בבית, במקום המוכר והמועדף עליו, כדאי להזמין שירותי פנסיון בבית הלקוח.

חשוב לדעת כי יש מבחר פנסיונים ואפילו בתי מלון לכלבים ברחבי המדינה, לרוב במושבים ובקיבוצים. עם זאת, חיות המחמד עלולות לסבול בפנסיון רגיל מאחר והן לא רגילות ללון במכלאה, והן רגילות לליטופים, למשחקים ולטיולים עם בני המשפחה. לכן, הפתרון המומלץ עבורכם הוא להזמין שירות פנסיון לכלבים באמצעות האפליקציה החדשה, ובמקום לחפש פתרונות כמו סידור עם השכנים, עזרה מחברים וכדומה, הכלב שלכם יקבל טיפול מסור ואישי.

מה כולל שירות פנסיון אצל דוג-סיטר?

בפנסיון רגיל יש חצר גדולה ומגודרת בה הכלבים יכולים לרוץ ולטייל, כל עוד הם מסתדרים עם כלבים אחרים ולא סובלים מבעיות התנהגות. יש פנסיונים בהם תנאי הכליאה קשים, יש גם מקומות יוקרתיים המבטיחים תנאים טובים יותר. עם זאת, כל מי שהכלב חשוב עבורו מתקשה לבחור בפנסיון רגיל ומחפש אופציות אחרות. הפתרון המושלם והנכון ביותר הוא להזמין פנסיון לכלבים בביתו של דוג-סיטר מקצועי או לבחור בשירות של דוג-סיטינג בבית שלכם.

השירות כולל טיפול צמוד ומסור בכלב, מעבר לדאגה לצרכים היומיומיים כמו אוכל, מילוי קערת המים, הברשת שיער וליטופים, הדוג-סיטר מוציא את הכלב לטיולים ממושכים של עשרים דקות ולמעלה מכך. בנוסף, במידת הצורך הדוג-סיטר יתרגל פקודות שונות לכלב הנמצא בתקופת אילוף, וכמובן הוא דואג שהכלב יעשה את צרכיו בחוץ, ישחק עם כלבים אחרים, ישתולל ויפרוק אנרגיות.

לכן, כדאי גם לכם להזמין פנסיון ביתי לכלב שלכם, כך הוא יזכה לטיפול מסור ויקבל חום ואהבה עד שובכם. באמצעות האפליקציה תוכלו לקבל מידע עדכני אודות הכלב, היכן הוא טייל, האם היו בעיות מיוחדות ואפילו תקבלו תמונות של הכלב מבלה במחיצת כלבים אחרים, בפארקים, בים וכיוצא בזה.