הקונסרבטיבי שנחקר הצטרף למרצ

הרב הקונסרבטיבי דובי חיון שנחקר במשטרה על כך שערך חופות מחוץ לרבנות, מצטרף למפלגת מרצ ויוביל את רשימת מרצ למועצת העיר חיפה.

ערוץ 7 , כ"ז באב תשע"ח

דובי חיון עם תמר זנדברג
דובי חיון עם תמר זנדברג
צילום: דוברות מרצ

הרב הקונסרבטיבי דובי חיון שנחקר במשטרה על כך שערך חופות מחוץ לרבנות הראשית, מצטרף היום (רביעי) למפלגת מרצ ויוביל את רשימת מרצ למועצת העיר חיפה.

חיון, שהוביל בחיפה רשימה מוניציפאלית עצמאית בשם "חיפה שווה", התפקד לאחרונה למפלגת מרצ והחליט להצטרף לשורותיה. ראש רשימת מרצ למועצת העיר, תבור להט, ישובץ במקום השני ברשימה.

יו"ר המפלגה ח"כ תמר זנדברג אמרה כי "הצטרפותו של דובי חיון למרצ בתקופה שבה המרחב הליברלי-פלורליסטי נמצא תחת מתקפה היא חיזוק למאבק שלנו. הרב שישב במעצר כי לא מוכן להתפשר על ייצוג הערכים שלו עכשיו ייצג אותנו במועצת העיר חיפה.

''הערים הן מרחב חשוב במאבקים רבים על החופש שלנו. רק לאחרונה ראינו הוכחה לכך בחוק המרכולים. הרב דובי הוא חיזוק חשוב לנבחרים של מרצ בכל הארץ ואני שמחה על הצטרפותו״, הוסיפה.

חיון עצמו מסר, ״אני רוצה לברך על ההצטרפות של 'חיפה שווה' לרשימת מרצ. נענינו בשמחה להזמנתה של ראשת מרצ תמר זנדברג וראש רשימת מרצ בחיפה תבור להט להצטרף ולהוביל גוש אמיתי בבחירות המקומיות למועצת העיר. חיבור כזה מייצר סינרגיה שתוביל מודל מופת לחיים משותפים, פלורליזם, שיוויון וחיבור אוהב ואכפתי למקום בו אנו חיים כקהילה חיפאית רב גונית״.