"מאבק תרבותי על דמות המשפחה"

הרב זאב שרון לא מתפלא שחיל האויר מתגאה בהצבת אישה בראש טייסת., "יש שם אג'נדה של שילוב נשים ולהטב"ים".

בני טוקר , כ"ז באב תשע"ח

מטוס חיל האויר. אילוסטרציה
מטוס חיל האויר. אילוסטרציה
צילום: פלאש 90

הרב זאב שרון, ראש המכינה הקדם צבאית ארזי הלבנון, לא מתפלא על מינויה של רב סרן ג' לפיקוד על טייסת הביון של חיל האויר.

"בחיל האויר זו אג'נדה מדוברת לשלב נשים ולהטב"ים. יש כאן מאבק תרבותי יסודי ובסיסי על דמותה של המשפחה וקדושתה עם תפיסת עולם ליברלית שהביאה מדינות לפי פחת. מדינות שאנשים לא רוצים להתחתן או להביא ילדים והן במצוקה נוראית", אומר הרב שרון בראיון לערוץ 7.

לדבריו כל ההתרברבות סביב העלייה במספר הלוחמות בצה"ל מתעתעת. "בהתחלה הביאו לוחמות לצה"ל כי היתה באמת מצוקה של כוח אדם, בגלל קיצור זמן השירות. בפועל הלוחמות נמצאות בדרג השני של כוח הלחימה או בגבולות, במקומות שהסיכון להיכנס שם לקרבות הוא מועט, מעבר לכך שבמקומות שיש לוחמות הלוחמים לא רוצים לשרת שם כי זה נחשב לסוג ב'".

הרב שרון מתנגד לרוח השוויון בצה"ל. "יכולת העמידה בקרב של בנות פחותה מגברים, וכל עוד גם בעולם הספורט מבינים שצריכים מקצים שונים לגברים ולנשים, כך בצבא הלוחם צריכים אנשים עם כוח פיזי שאין לבנות. יכולים לדבר כמה שרוצים על שיוויון, אבל גבר לא יכול ללדת וגם נשים לא מתאימות לקרב. הרבה קצינים אומרים לא לציטוט שכל השילוב הזה של נשים בלחימה הוא לא רציני, אלא שלצערי זה אותו קו מחשבה של להט"בים, חוק הלאום וגיוס בנות ועוד תפיסות עולם שרחוקות מאיתנו".