הרב שפרן למשה ליאון: בהצלחה, ה' עמך

המועמד לראשות ירושלים אירח מפגש עם הרב פרופ' יגאל שפרן ועם היזם שלום וסרטיל. "השארת צעירים בירושלים זו משימה בעלת ערך עליון".

ערוץ 7 , כ"ח באב תשע"ח

מימין: וסרטיל, ליאון והרב שפרן
מימין: וסרטיל, ליאון והרב שפרן
צילום: דוברות

הרב פרופסור יגאל שפרן, מומחה לאתיקה רפואית, נפגש עם המועמד לראשות העיר ירושלים משה ליאון ואיחל לו הצלחה בבחירות שיתקיימו בחודש אוקטובר.

במפגש לקח חלק גם היזם שלום וסרטיל, ובמהלכו נדונו נושאים רבים, כמו מציאת פתרונות דיור לצעירי המגזר הדתי בירושלים, גיבוש פעולות לשילוב בין תורה ומדע ושיפור איכות החינוך בירושלים.

שפרן שמע מליאון את משנתו הסדורה בנושא הדיור בבירה, אשר כוללת תוספת של אלפי יחידות דיור במסגרת פרוייקטים רבים של פינוי בינוי ותמ"א 38, שיקודמו במסלול אישור מקוצר ומהיר תחת פיקוחו האישי של ליאון כראש העיר.

"בכל שנה עוזבים את ירושלים 8,000 איש בממוצע. אני מתחייב שבאמצעות התוכנית שלי אבלום ואהפוך את המגמה כבר בקדנציה הראשונה לכוהנתי - השארת הצעירים בירושלים זו משימה בעלת ערך עליון", הבהיר ליאון.

הרב פרופ' שפרן הציג בפני ליאון את תכניתו להקמת מרכז מבקרים במגדל המים בקריית משה, תוך שילוב אלמנטים של ציונות, התיישבות, תורה ומדע. הרב שפרן בירך את משה ליאון, איחל לו הצלחה בהתמודדות על תפקיד ראש עיריית ירושלים והדגיש כי הוא בהחלט ראוי לתפקיד.