ילדי הדרום ביום כיף בגוש עציון

ילדי הדרום הגיעו (שישי) ליום כיף בגוש עציון וביקרו בארץ האיילים וגלשו באומגה הארוכה בישראל, "האומגה מפחידה אבל הצפירות יותר".

חזקי ברוך , כ"ט באב תשע"ח

ילדי הדרום בגוש עציון
ילדי הדרום בגוש עציון
צילום: ערוץ 7

עמותת התיירות גוש עציון יחד עם החברה לפיתוח גוש עציון בתמיכה וסיוע של המועצה האזורית, הביאו הבוקר אוטובוס ובו 50 מילדי הדרום ליום הפוגה בגוש עציון.

במהלך הטיול נכנסו הילדים לפסטיבל הבציר, ביקרו בחוות ארץ האיילים, גלשו באומגה הארוכה בישראל והכל ללא עלות.

יפה שטרית, מנכ"לית מועצת גוש עציון, אמרה, "גוש עציון מחבק את תושבי הדרום. כולנו בטוחים כי ימשיכו להיות חזקים ולעמוד בגבורה מול המתקפות היוצאות מעזה. אנו מזמינים את תושבי הדרום להפוגה כדי להתחזק יחד עם כל עם ישראל. משימת הגנת המולדת היא קודם כל ולפני הכל התיישבות חזקה. 'איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק״.

כנה, בת ה-17 מבני דקלים סיפרה רגע לפני הגלישה באומגה, "זו פעם ראשונה שלי פה. אני מפחדת קצת מהאומגה אבל האזעקות יותר מפחידות. אני מודה לאנשי גוש עציון שאירחו אותנו כאן ומודה לחיילי צה"ל ששומרים עלינו".

משה ברוס, מנכ"ל תיירות גוש עציון אמר לערוץ 7, "לאור המצב הביטחוני בדרום, החלטנו שלא להישאר אדישים למצב, וארגנו יום הפוגה לתושבי הדרום הכולל אוטובוס, כניסה לפסטיבל הבציר ללא עלות וביקור בחוות ארץ האיילים. אני מודה לכל השותפים שנרתמו לסייע בכך, תודה מיוחדת לליאור לוי מנהל החווה. כולי תקווה שהביקור הבא של תושבי הדרום אצלנו בגוש עציון יהיה בימים טובים יותר".

אהרוני נויבואר, מנכ"ל החברה לפיתוח גוש עציון, הוסיף, "לאור המצב הביטחוני בדרום, החברה לפיתוח גוש עציון נרתמה ליוזמה של עמותת תיירות גוש עציון לארגון יום הפוגה לתושבי הדרום. אחד מהערכים שחברתנו חרטה על דגלה הינו תמיכה וסיוע לתושבים. כולנו תקווה שלא נצטרך דברים כאלה בהמשך, ותושבי הדרום יוכלו לחזור לשגרה. אנו קוראים לכל חברות הפיתוח בארץ להצטרף ולחשוב איך לעזור לאחינו תושבי הדרום"



טוען....