החלקה על הקרח לכל המשפחה בירושלים

במתחם 'ארנה' הוקם מתחם החלקרח בחודשי הקיץ לטובת הירושלמים והנופשים בעיר. חבל לפספס

ערוץ 7 , ג' באלול תשע"ח

מתחם אייסלנד
מתחם אייסלנד
צילום: יחצ

הטמפרטורות מטפסות מיום ליום, החום הופך מעיק והגרוע מכל עדיין לפנינו...אז אם גם אתם מחפשים פתרונות יצירתיים לצנן את הגוף קבלו את האייסלנד.

חב' אריאל מזמינה זו השנה השנייה את הקהל הרחב לפעילות הכי צוננת בארץ - מתחם החלקה על הקרח - 'אייסלנד' - באיצטדיון ארנה בירושלים המארח במהלך השנה מופעים, משחקי כדורסל של הפועל ירושלים, אירועי ספורט תחרותיים, כנסים ועוד.

מתחם 'אייסלנד', שהובא במיוחד מאוסטריה בהשקעה של מיליון יורו, הינו הגדול והחדיש ביותר בארץ. המתחם משתרע על שטח של כ-1800 מ"ר, מצויד במשטח החלקה מקצועי ברמה גבוהה ובסטנדרטים בינלאומיים, מאובזר בציוד חדיש, עשוי קרח אמיתי המציע חוויית בילוי והנאה לטווח רחב של גילאים מגיל 5 ואילך.

לטובת הגיל הרך הובאו השנה ל'אייסלנד' לראשונה בובות בצורת פילים המאפשרים לשני ילדים לשבת יחד ולהחליק כאשר אחד ההורים מנווט מאחורה. זאת בנוסף לבובות כלבי הים והפינגווינים.

כמו כן, לרשות המבקרים עומד צוות הדרכה מקצועי ומיומן ובנוסף, השנה נרכשו עשרות זוגות של נעליים מותאמות להחלקה על מנת לעמוד בביקוש הרב.

ציון תורג'מן מנכ"ל חברת אריאל אומר לערוץ 7: "אנו בטוחים כי גם השנה תמשוך אטרקציית 'אייסלנד' החדישה אלפי משפחות המגיעות לירושלים מכל רחבי הארץ ליהנות מהחלקה על הקרח במתחם חדיש ומאובזר במיטב הציוד המקצועי המבטיח חווייה מהנה לכל הגילאים.

גם מי שלא יודע ממש להחליק מוזמן להגיע וללמוד בעזרת צוות מדריכים מנוסה שיעמוד לרשותם במקום. השנה המחיר כניסה כמעט במחיר עלות. ילדים עד גיל 18 משלמים רק 30 ₪ ונהנים מהחלקה מודרכת, נעליים תואמות במתחם שהוא בסטנדרטים אולימפיים. ילדים קטנים צעירים ומבוגרים, חובבים ומחליקים מקצועיים מוזמנים להגיע לארנה בירושלים וליהנות מבילוי איכותי".

ההחלקה הינה 45 דקות ומגיל 5 ומעלה

רכישת הכרטיסים היא רק בקופות הארנה

בין התאריכים 23.7-26.7.18 (במשך ארבעה ימים בלבד) תערך פעילות נפרדת בין בנים ובנות בשעות הפעילות / הכניסה במועדים אלו פתוחה לקהל הרחב תוך שמירה על ההפרדה