שבת חתן: רק עם דליס מגשי אירוח

לא מזמן התחתנתי, והגיע הזמן לשבת חתן. חיפשתי חברת קייטרינג שתביא לי למשפחה ולחברים אוכל טעים וכשר.

, ד' באלול תשע"ח

יאמי
יאמי
צילום: יח"צ

גלשתי בלא מעט אתרים, עד שמצאתי את דלי'ס. כבר מהשיחה הראשונה עם הנציגה קיבלתי את כל המידע שהייתי צריך - הם מציעים מגוון רחב של מגשי אירוח, חלבי, בשרי, פרווה ואפילו סושי - והכל כשר!

משום שאנחנו שומרי מסורת, היה חשוב לנו מאוד שהאוכל יהיה כשר - ולאחר בדיקה, הנציגה הסבירה לי שדלי'ס הינם כשרים מהדרין, תחת בד"צ בית יוסף!

לאחר מכן, הנציגה שדיברתי איתה התאימה לי בדיוק את התפריט שהתאים לנו – קישים, לזניה מאפה סלמון, אנטיפסטי, לביבות בטטה, סלט אסייתי, סלט עדשים עם תפוחים, סלט עשבי טיבול, סלט בורגול, סלט אביבי, מגש טאפס (ממרחים טעימים) פוקצה, לחם אגוזים לחם חמוציות, לחם אגוזים. לקינוח, הזמנתי את הפחזניות, מגש שוטים מעורב ועוגות קרנצ' ומגש אירוח מתוקים מעורב. דליס גם דאגו לשתייה ולכל כלי ההגשה - שהוריד ממני את הצורך לנסיעה מיותרת לקנות בחנות.

המנות הגיעו, כמובטח, ויפות במיוחד - המגשים היו נאים לעין והיה מאוד קל לפתוח ומעבר לכך, המגשים היו מוכנים מיידית להגשה. כמו שקיוויתי, האורחים נהנו, שיבחו את הנראות ואת הטעמים והחמיאו לי על הבחירה בדלי'ס מגשי אירוח.

בקיצור - הייתה חוויה טעימה ויוצאת מן הכלל. אחרי החגיגות, חזרתי למשרד וחשבתי לעצמי: היה כל כך כיף וטעים, למה שלא אזמין מדלי'ס שוב והפעם לחברים במשרד? אז עשיתי את זה - והזמנתי כמה מגשי אירוח כולם נהנו ושיבחו,

מנהל הצוות שלי התלהב מהרעיון והזמין את דליס להרמת כוסית של החברה תפריט הקייטרינג בשרי שלהם יוצא מן הכלל.

תודה רבה על אירוע נפלא.

רונן ומירי מזרחי.

אתר החברה

www.delis.co.il

035600274 מרכז הזמנות ארצי