עיצוב אירועים בעזרת פרחים

יש משהו גשמי בעולם שהוא גם רוחני כמו הפרחים? נדמה כי אין עוד דבר בעולם שמדבר אל הלב ואל הנשמה כמו הפרחים.

תוכן שיווקי , ח' באלול תשע"ח

פרחים
פרחים
צילום: iStock
לא לחינם אומרים כי כשיש פרחים אין צורך במילים. כי כמו שהלב מדבר בלי מילים, בדיוק כך עם הפרחים. דברו אליי בפרחים.

בהזדמנויות רבות ושונות אנחנו מוצאים את הפרחים כתשורה אולטימטיבית המהווה מענה הולם לאותה הזדמנות.

למעשה מקיפים אותנו הפרחים בכל מעגלי החיים כאשר הם מתאימים להזדמנויות השונות.

זה מתחיל בלידה. עם הישמע הבשורה הטובה על לידת הבן או הבת, או אז מתחילים לזרום זרי הפרחים הנרגשים ישירות אל בית החולים, שם הם מפארים את שידת בית החולים. אם הפרחים איכותיים והם נקנו בחנות אמינה ומבוססת, הפרחים יחזיקו מעמד עוד מספר ימים אחר כך גם בבית.

לקראת כל יום הולדת יופיעו שוב הפרחים ובהמשך נפגוש אותם באירוסין, בחתונה וגם בימי הנישואין. כמובן שגם שבתות וחגים הם הזדמנות מתאימה במיוחד לפרחים כאשר תמיד הם יעצימו את תחושת השמחה וההתרגשות ויוסיפו הרבה יופי וחן לכל מקום. כי כמו שאמרנו, פרחים זוהי מתנה לנשמה.

אורח פורח...

כאשר אנחנו באים להתארח, פעמים רבות אין לנו רעיון מה להגיש למארח. לא תמיד אנחנו יודעים מה חסר לו או מה ישמח אותו ובמקרים רבים זה גורם לחוסר נעימות כאשר אנחנו רוכשים מתנה שהיא לא באמת שימושית עבור המקבל.

כאן כדאי לדעת כי הפרחים עשויים להוות מענה מושלם בדרך כלל לכל אחד ובכל הזדמנות. כי גם אדם שכבר יש לו הכול ואין לו צורך במתנות, ישמח לקבל זר פרחים ריחני ורענן. הפרחים מביאים אתם משב רוח רענן עם ניחוחות מיוחדים שאינם מותירים אף אחד אדיש.

הפרחים שיעשו את האירוע

היום כבר לא חייבים לצאת מהבית ולטרוח בקניית פרחים לאירוע או כמתנה. כמו בכל תחום, גם עם הפרחים, ניתן היום לבצע את הרכישה באמצעות אתרי הקניות המאפשרות להתרשם מהמבחר הקיים, מהמחירים במקום ולבצע הזמנת פרחים בחיפה כמו גם בכל מקום אחר וליהנות מזר פרחים שיגיע טרי ורענן ישירות אל הכתובת המבוקשת.