בית"ר ירושלים מתחזקת

אחרי שעברה סופית לבעלותו של יזם ההייטק משה חוגג, הודיעה בית"ר ירושלים על החתמותיהם של מאור בוזגלו, ערן לוי ואפונסו טיירה

נרי וייס , י' באלול תשע"ח

הצהרת כוונות: לוי, בוזגלו וטיירה
הצהרת כוונות: לוי, בוזגלו וטיירה
צילום: באדיבות האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

מהפכה של שמחה. אחרי שכבר נראית הייתה בדרך להתרסקות, בית"ר ירושלים הופכת להיות הקבוצה המעניינת ביותר בליגת העל העונה.

ארבעה ימים לפני פתיחת עונת 2018/19 בליגת העל בכדורגל, הודיעה היום (שלישי) בית"ר ירושלים על החתמותיהם של שלושה שחקנים מרכזיים בשנים האחרונות בליגת העל הישראלית, שמהווים חיזוק של ממש והצהרת כוונות של הבעלים החדש ויזם ההייטק, משה חוגג.

השלושה הם ערן לוי, ששיחק במכבי נתניה בחמש השנים האחרונות והיה אחראי כמעט בלעדי להעפלתה לליגת העל לאחר עונה אחת בליגה השניה, חוזר לקדנציה שניה בבית"ר ירושלים לאחר 5 שנים, מאור בוזגלו שמחלים בימים אלו מפציעה חוזרת ברצועה הצולבת שלו חוזר לעיר בה נולד וגדל ואפונסו טיירה, שחקנה של קריית שמונה בעונה החולפת ומחלץ הכדורים הטוב ביותר בליגת העל.

השלושה מצטרפים כעת אל טל בן חיים הבלם שכבר חתם בשבוע שעבר במועדון הירושלמי, כשלפי הצפוי אין זו מילה אחרונה בכל הקשור לחיזוק הקבוצה ובנייתה המחודשת, לאחר שהבעלים הקודם אלי טביב החריב את הקבוצה עד עפר.

בוזגלו, עבורו בית"ר תהיה התחנה השישית בקריירה כתב בחשבון האינסטגרם שלו: "אז אני כאן בעיר הבירה, עיר הקודש, העיר שבה נולדתי. אני נרגש להיות חלק מהדרך שנבנית במועדון הענק הזה. תודה למשה חוגג ואלי אוחנה על האמון, מקווה להחזיר להם ולהעניק לאוהדים רגעים מאושרים".

מסע הרכש המדהים יחד עם בעלים חדש ששואף גבוה הביא בינתיים את אוהדי בית"ר לרכוש מנויים רבים למשחקי הקבוצה כשעד כה נמכרו למעלה מ-3,000 מנויים.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il