הביקורת של יו"ר הקואליציה על אלקין

ח"כ אמסלם רמז שהשר המתמודד לראשות עיריית י-ם פוגע במפלגתו. אלקין: לפי התפיסה שלו, כל ראשי הערים מהליכוד אינם ליכודניקים אמיתיים

ערוץ 7 , י"ב באלול תשע"ח

זאב אלקין
זאב אלקין
צילום: הלל מאיר/TPS

עימות בין יושב ראש הקואליציה, ח"כ דודי אמסלם, לבין השר זאב אלקין המתמודד על ראשות עיריית ירושלים.

בראיון למשה גלסנר ברדיו 'קול ברמה' מתח אמסלם ביקורת על העובדה שאלקין רץ ברשימה נפרדת מזו של מפלגת הליכוד בבירה. "ראש הממשלה נתן את ברכתו לאלקין ואני כיו"ר הקואליציה מצטרף ולכן ליכודניק אמיתי וראש הממשלה יצביע אלקין ומח"ל ואני מצפה גם מאלקין שיצביע למח"ל".

הוא נשאל על ידי המראיין, 'אז אתה אומר שאם אלקין יצביע למפלגה שלו הוא לא ליכודניק אמיתי?' וענה "אני אומר לך את העמדה שלי, אני מעולם לא הצבעתי למפלגה שאינה מח"ל. אין אופציות אחרות".

השר אלקין זעם על דבריו של יו"ר הקואליציה. "נראה שלפי התפיסה שלו, כל ראשי הערים מהליכוד אינם ליכודניקים אמיתיים. אני לא חושב שכשהוא יבוא לבקש את התמיכה שלהם בפריימריז זה מה שהוא יאמר".

לדבריו, "כדאי שיו"ר הקואליציה יהיה עקבי בדברים שלו, כי הרי כמעט כל ראשי הערים מטעם הליכוד מתמודדים ברשימות עצמאיות כולל ראש עיריית מודיעין שהוא יו"ר הוועדה המוניציפלית של המפלגה".

"אני הייתי מוכן להתמודד מטעם הליכוד בירושלים. ניהלתי מו"מ ורציתי להגיע להבנות אבל לא היה שום רצון אמיתי מהצד השני", סיכם אלקין.