המומנטום נמשך: רק תיקו לאלופה

אחרי קמפיין אירופי מאכזב ורע, הפועל באר שבע שוב איכזבה כשסיימה בתיקו 1:1 מול קריית שמונה במחזור הפתיחה. תמה ההגמוניה?

נרי וייס , י"ד באלול תשע"ח

אוהדי באר שבע. נגמרה השליטה?
אוהדי באר שבע. נגמרה השליטה?
צילום: פלאש 90

מצפון תפתח הרעה? אחרי שזכתה באליפות שלישית ברציפות, למרות עונה רעה שלה, הפועל באר שבע פתחה את עונת 2018/19 ברגל שמאל. זה התחיל בהדחה מוקדמת מאירופה, המשיך עם רעש תקשורתי ובעיות התנהלות קשות מול שחקנים שלהם והסתיים בעזיבות צורמות של שוערם גיא חיימוב והכוכב של הקבוצה בעונות האחרונות טוני וואקמה.

הערב (מוצאי שבת) המשיכה הפועל באר שבע את התקופה הרעה שלה ושילמה את המחיר על התנהלות לקויה כשסיימה רק בתיקו 1:1 את משחקה הראשון לעונת 2018/19 בליגת העל בכדורגל.

הדרומיים פגשו כבר במשחק הראשון יריבה שהקשתה עליה לאורך השנים האחרונות בדמותה של הפועל קריית שמונה וכבר בפתיחה כמעט וספגה מרגלי המארחים הצפוניים. לרוע מזלם של שחקני קריית שמונה, האלופה מבאר שבע שהוכיחה בעונה האחרונה אופי רב, הצליחה לכבוש בניגוד להלך הרוח כשגיא מלמד כבש את שערו הראשון העונה בהופעת הבכורה שלו כשפתח במקומו של בן שהר.

בפתיחת המחצית השניה סוף סוף סיפק כוכבה של קריית שמונה את הסחורה. נייג'ל האסלביינק, מי שהוזכר כמועמד להחליף את וואקמה בבאר שבע, איזן עם שער נהדר וקבע שיוויון 1:1.

גם 7 דקות תוספת זמן לא עזרו לאלופה מבאר שבע שפותחת את העונה אמנם עם תוצאה בדיוק כמו זו שפתחה את העונה שעברה אז סיימה אותה כאלופה בפעם השלישית ברציפות, אך זו נראית כמו העונה שתסיים את השליטה של באר שבע בליגה.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il