הבריאים והמטופלים מכירים את שערי צדק

אירוע הילדים הגדול של ירושלים רשם השנה מספר שיא – מעל ל-6,000 משתתפים בהפנינג סוף הקיץ של המרכז הרפואי שערי צדק

אלירן אהרון , ט"ז באלול תשע"ח

הפנינג בשערי צדק
הפנינג בשערי צדק
צילום: שערי צדק

למעלה מ-6,000 משתתפים הגיעו ביום שישי האחרון להפנינג סוף הקיץ של המרכז הרפואי שערי צדק, מספר שיא של משתתפים באירוע הגדול של ירושלים.

ההפנינג כלל מתחם ספורט אתגרי הכולל אומגה ענקית, קירות טיפוס, גשר חבלים ועוד; מופע של משטרת ישראל הכולל כלבנים וחבלנים; פינות הדרכה והסברה של מד"א ולוחמי האש; בית חולים לדובים במסגרתו הילדים טיפלו בבובות בהנחיית מתמחים ורופאים בכירים בבית החולים; הסברים על מניעת זיהומים ופעילות הלב.

כמו כן נערכו במסגרתו נערכו בדיקות גובה ומשקל על ידי אנדוקרינולוגית מומחית משערי צדק, איגוד השינניות הדריך לצחצוח שניים נכון ובוצעו בדיקות עיניים לילדים לקראת החזרה לספסל הלימודים

"אנו מזמינים מדי שנה את ילדי ירושלים הבריאים לצד הילדים המטופלים אצלנו כדי להכיר מקרוב את בית החולים ולטעת בהם זיכרון חיובי למקרה שחלילה יזדקקו לאשפוז. שילבנו תכנים חינוכיים רבים למניעת תאונות והדרכת הילדים והוריהם כיצד ניתן לשמור על בריאות טובה. השנה גם ילדי שדרות החווים תדיר שגרה סוערת שאינה פשוטה, נהנו מאירוע חשוב זה", מציין פרופ' יונתן הלוי, מנכ"ל המרכז הרפואי.

על רקע האירועים הקשים בדרום, 100 מילדי שדרות הוזמנו לקחת השנה חלק באירוע, ולנסות להשכיח ולו במעט את החוויות שחוו. שערי צדק בשיתוף "רועי והחברים" ארגן עבורם הסעות.טוען....