מענק לעובדי לאומי קארד: 40 מיליון ₪

ההנהלה והעובדים הגיעו להסכם הבנות לגבי הסכם קיבוצי חדש לחמש שנים.

רעות הדר , ט"ז באלול תשע"ח

לאומי קארד
לאומי קארד
צילום: לוגו

ועד עובדי לאומי קארד והנהלת החברה הגיעו הערב (ב') להבנות על סיום סכסוך העבודה, עקרונות להסכם קיבוצי חדש ומענק המכירה שיינתן לעובדים.

ההסכם מקנה הישגים נרחבים לעובדים ואופק להמשך צמיחתה של החברה בשנים הקרובות. במסגרת ההסכם ארוך הטווח לחמש שנים, הושג ביטחון תעסוקתי לעובדים, תוספות שכר בשיעורים שינועו בין 3.25% ל-3.75% לשנה לפי מתווה מסוכם.

בנוסף הוסכם על תקציב מיוחד שיאפשר שיפורים משמעותיים בתנאי העבודה לרבות קביעת שכר מינימום לפי ותק, הגדלת ההפרשות הפנסיוניות של העובדים, שיפור תנאי קרן השתלמות לנציגי שירות ועוד. בנוסף, העובדים יקבלו מענק מכירה בהיקף כולל של כ- 40 מיליון שקל.

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן אמר "אני מברך את הצדדים שהגיעו להבנות ואת יו"ר הסתדרות המעו"ף ארנון בר-דוד על הובלת המו"מ. הנני סמוך ובטוח שמערכת יחסי העבודה בחברה תמשיך להיות בשיתוף פעולה לטובת כל הצדדים".

מנכ"ל לאומי קארד, רון פאינרו, אמר "אני שמח מאוד שהגענו להבנות הערב, זה הסכם שטוב לעובדים ולכן טוב לחברה. הסכם ארוך טווח שיאפשר לנו שקט תעשייתי לקחת את לאומי קארד, יחד עם העובדים המצוינים שלנו, הכי רחוק שיש.

''ידענו כל השנים יחסי עבודה מעולים ואני בטוח שנצליח לבנות יחד את האמון ונחזור לשגרה במהרה. כמובן שצר לי אם נגרמה בימים האחרונים פגיעה בלקוחותינו, נגשר על הפערים שנוצרו בימים הקרובים. אני רוצה להודות מקרב לב לארנון בר-דוד על הסיוע והליווי עד להגעה להבנות", הוסיף.