רגב: אלחם על הכדורגלן הארגנטינאי

שרת התרבות מירי רגב מגיבה לצו נגד הכדורגלן הארגנטינאי, "מקומו של פדרו גלבאן בארץ וראוי שכך יוחלט. לא אשקוט ואמשיך ללחוץ".

חזקי ברוך , י"ז באלול תשע"ח

מירי רגב
מירי רגב
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

משטרת ההגירה הגיעה אתמול (שני) בבוקר לדירתו של הכדורגלן פדרו גלבאן, והודיעה לו ולרעייתו כי עליהם לארוז את חפציהם לקראת אפשרות של גירוש מהארץ.

הבוקר נמסר כי שרת התרבות והספורט מירי רגב ואנשי משרדה פועלים מזה מספר שבועות מול משרד הפנים על מנת להסדיר את שהותו של השחקן בישראל.

"תרומתו האדירה של פדרו גלבאן וסיפורו האישי מוכרים לי היטב. אני ערה לנושא והוא אינו זר לי כלל. אני ואנשי משרדי פועלים מזה מספר רב של שבועות במספר מישורים ואמצעים במטרה להשאיר את גלבאן בארץ כשחקן פעיל בקבוצת הפועל תל אביב", אמרה רגב.

עוד הוסיפה, "פניתי באופן אישי והמלצתי לשר הפנים, אריה דרעי, למתן אזרחות עבור גלבאן בגין תרומתו לענף הכדורגל בארץ. בנוסף פעל מנכ"ל משרדי מול מנכ"ל רשות ההגירה וכן הועברה המלצת משרד התרבות והספורט למשרד הפנים למתן אשרת עבודה.

אני בטוחה ומאמינה שכלל הפעולות אותן נקטנו יישאו פרי ונצליח להבטיח את הישארותו של גלבאן בארץ ובכך ניתן לו את הכבוד הראוי המגיע לו כשחקן זר שנתן את כל כולו לכדורגל הישראלי. לא אשקוט ואמשיך ללחוץ מול כלל הדרגים הרלוונטיים עד שמשימה זו תושלם. מקומו של גלבאן בארץ וראוי שכך יוחלט".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il