ישראל פרוש יתמודד שוב על ראשות אלעד

סגן השר פרוש במכתב לגפני: "לאחר בירור הלכתי שערכנו עם מורי הוראה, הרי שאנחנו רשאים להתמודד לראשות העיר אלעד בבחירות הקרובות".

מיכל לוי , י"ט באלול תשע"ח

ראש עיריית אלעד ישראל פרוש
ראש עיריית אלעד ישראל פרוש
צילום: יוני קמפינסקי

סגן שר החינוך מאיר פרוש (אגודת ישראל) הודיע לעמיתו ח"כ משה גפני, כי לאור סירוב 'דגל התורה' ללכת לבוררות, בנו ישראל פרוש יתמודד בשנית על ראשות העיר אלעד.

"לאחר בירור הלכתי פנימי שערכנו עם מורי הוראה, הרי שאנחנו רשאים להתמודד לראשות העיר אלעד בבחירות הקרובות ונציגנו יהיה ר' ישראל פרוש", כתב פרוש האב.

בדבריו הדגיש כי "ככל ויש לכם טענות על המהלך, אנחנו חוזרים ומבהירים שנתייצב במיידי לכל הרכב של בית דין מוסכם או דיון בפני בוררות".

בשולי המכתב הוסיף כי "חשוב לנו להזכיר שקיום הסכמים הינו תנאי חשוב ויסודי בהתנהלותנו, וכמובן ננהג כך גם במקרה הנוכחי אם יתברר אחרת מהנ"ל, בבוררות בינינו".

בחודשים האחרונים דורשת סיעת 'דגל התורה' לקבל את ראשות העיר בטענה לקיומו של הסכם פוליטי שסוכם ערב הבחירות האחרונות לפיו 'שלומי אמונים' מתחייבת לתמוך במועמד 'דגל התורה'.

מנגד, נטען ב'שלומי אמונים' כי בהסכם היו נספחים נוספים העוסקים בהתמודדות בעיר בית שמש, שלדבריהם אינם מקוימים על ידי 'דגל התורה' ולפיכך להסכם על אלעד אין תוקף.