בניית אתרים חינמית אופציה טובה?

המון אתרים ברחבי העולם נבנו בצורה חינמית - האם זה משתלם?

תוכן שיווקי , כ"ב באלול תשע"ח

אינטרנט
אינטרנט
צילום: ISTOCK

בניית אתרים חינמית – האופציה הטובה ביותר?

הידעתם כי כעשרים אחוז מאתרי האינטרנט בעולם נבנו בשיטה של וורדפרס? אם נוסיף למשוואה את וויקס נגלה כי המון אתרים ברחבי העולם נבנו בצורה חינמית וזה מעלה את השאלה האם בניית אתרים חינמית היא משתלמת.

אם כן אנחנו חייבים לציין כי בניית אתרים חינמית יכולה להיות אופציה מצוינת מכיוון שהיא תשרת אתכם בצורה נהדרת ותאפשר לכם לבנות את האתר האיכותי ביותר שיש ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת אם אתם רוצים לבנות אתר ברמה הגבוהה ביותר שיש ואת זאת אתם צריכים לזכור.

מחליטים ללכת על בניית אתרים באמצעות וורדפרס או וויקס? אל תעשו זאת לבד

עליכם להבין כי בניית אתרים חינמית מאפשרת לכם להגיע אל אתר יפהפה עם עיצוב לוגו מרשים בהשקעה נמוכה. אך עליכם להבין גם כי בניית אתרים חינמית ברמה גבוהה היא לא עניין של מה בכך והיא מחייבת ניסיון עשיר.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם אתם רוצים להבטיח כי הבנייה תהיה האיכותית ביותר שיש כדאי לכם לשקול לפנות אל חברה שבונה אתרים. בדרך זו תבטיחו כי הבנייה תתבצע בצורה הרבה יותר טובה ואת זאת אתם צריכים לקחת בחשבון. על כן השקיעו מאוד בנושא זה ואל תזלזלו בו אם אתם רוצים לבנות את האתר בצורה הטובה ביותר שיש ולהבטיח בנייה איכותית וטובה אשר תשרת אתכם לאורך זמן.

בניית אתרים – אז מה עדיף וויקס או וורדפרס?

שתי השיטות המוכרות ביותר של בניית אתרים חינמית הן ללא ספק וויקס וורדפרס. כאן המקום לציין כי העלות של שתי השיטות היא דומה ועל כן השיקול הכספי לא צריך להיות שיקול מרכזי בהחלטה שלכם. יש לציין גם כי ישנם אנשים המעדיפים בניית אתרים באמצעות וורדפרס וישנם אנשים אשר מעדיפים לבנות באמצעות וויקס ולכן לא נוכל לקבוע מסמרות בעניין זה. יש יתרונות לכל שיטה ולכל שיטה ואת זאת אתם צריכים לקחת בחשבון. אם אתם מחליטים לבנות לבד את האתר אנחנו ממליצים לכם לבחון את כל אחת מהשיטות ולראות מהי השיטה אשר תענה על הציפיות שלכם בצורה הטובה ביותר שיש.

איזה שיטה של בניית אתרים עדיפה מבחינת קידום אתרים?

אי אפשר לדבר על שיטות של בניית אתרים חינמית מבלי להתייחס לנושא של קידום אתרים בשילוב פרסום עסקים. לא משנה באיזה שיטת בניית אתרים אנחנו בוחרים אם היא לא תומכת בקידום אתרים אנחנו ניקלע לבעיה חמורה ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת. על כן אנחנו חייבים לציין כי בעבר הייתה הסכמה כי באמצעות וורדפרס יותר קל לבצע קידום אתרים, אך מאז וויקס שיפרו את המוצר שלהם בצורה ניכרת וכיום ניתן לומר כי גם שיטה זו תומכת בנושא של קידום אתרים. על כן ניתן לומר כי גם וורדפרס וגם וויקס תומכים בנושא של קידום אתרים והשיקול הזה לא צריך להיות מרכזי בהחלטה שלכם באיזה שיטה לבחור.

פונים אל חברת בניית אתרים? הבטיחו כי היא משקיעה בעיצוב האתר

אם אתם מחליטים לא לבנות את האתר שלכם לבד ואתם מחליטים לבנות את האתר באמצעות חברת פרסום ובניית אתרים אנחנו ממליצים לכם בכל תוקף להבטיח כי החברה שבה אתם בוחרים תשקיע בעיצוב האתר שלכם. אתם צריכים להבין כי העיצוב משפיע מאוד על הגולשים באתר ועל כן החשיבות שלו היא עצומה ואת זאת אתם צריכים לקחת בחשבון. על כן אל תזלזלו בנושא ותנו דעתכם עליו אם אתם רוצים לנהל את עניינכם על הצד הטוב ביותר אשר יתרום לכם בצורה המושלמת והטובה ביותר שיש. ככל שהאתר יהיה יותר מעוצב כך הוא יזכה ליותר הצלחה ויגרום לגולשים לקנות או להתעניין בשירות או במוצר שלכם.מה הקשר בין בניית אתרים ומוניטין של חברה?

אי אפשר לדבר על בניית אתרים ועל וורדפרס או וויקס מבלי להזכיר את העובדה כי לאתר שלכם יש השפעה אדירה על המוניטין שלכם. אתם צריכים להבין כי לכל עסק הדבר החשוב ביותר המשפיע עליו זה השם הטוב שלו. ככל שלעסק כמו משרד פרסום, חברת נדלן, חנות יודאיקה שמוכרת תפילין מהודרות או אפילו חברת איחסון שמוכרת שרתי אחסון וגיבוי בענן לעסקים גדולים ובנונים יש מוניטין יותר טוב כך הוא יזכה להצלחה גדולה יותר.

ניתן לומר כי כיום בעידן הדיגיטלי ההשפעה הגדולה ביותר על המוניטין של חברה מסוימת נעוצה באופן שבו האתר שלה בנוי. לכן הנושא של בניית אתרים מתקשר באופן הדוק לנושא של המוניטין של החברה ואת זאת כל מנהל צריך לקחת בחשבון אם הוא רוצה לנהל את עסקיו על הצד הטוב ביותר.

לא מרוצים מהשיטה של בניית אתרים? תמיד אתם יכולים להחליף

אנחנו חייבים לציין כי אם החלטתם לבחור בשיטה של בניית אתרים מסוימת, לדוגמא וורדפרס ואתם מגלים במהלך תהליך הבנייה כי אתם לא מרוצים מהבנייה אתם יכולים להחליט ולשנות ולבנות את האתר בוויקס. מכיוון ששיטת הבנייה היא כה פשוטה אזי אין ספק כי זה יכול לשרת אתכם בצורה נהדרת ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.