הדרך לבילוי משפחתי מושלם

אם אתם כבר רוויים בבילויים סטנדרטיים עם המשפחה, הכתבה הזאת עבורכם.

, כ"ב באלול תשע"ח

כיף
כיף
צילום: pixabay

נמאס לכם מבילוי בגני שעשועים, סיורים במוזיאונים, בשמורות טבע ועוד, ואתם מחפשים את הדרך להעביר יום כיפי מיוחד עם המשפחה - חשוב שתדעו כי באמצעות שייט במי הים התיכון תוכלו להעביר יום משפחתי מושלם! אבל מה זה בכלל אומר? הנה כל הפרטים על שייט כיפי עם הילדים ובני הזוג:

שייט או השכרת יאכטות, הפכו האטרקציות הפופולאריות בעיקר בימי החופש הגדול אשר בהם רבים רוצים לבלות עם בני הזוג ועם הילדים. יום כיף ובילוי מסוג זה משמש חוויה שאפשר להעביר באמצעותה יום שלם החל מתחילת השייט שכולל קפה על הבוקר אותו שותים על הסיפון, לאחר מכן קבלת תדריך מהשייטים ומשם יציאה לים הגדול והכחול הלוא הוא הים התיכון.

שייט בהרצליה הוא כזה שיש בו מוזיקה לפי בחירה, עגינה בעומק הים, ארוחת צהריים קלילה, שתיה קלה וקרירה, כניסה למעגנים , לחוויות אבובים וגלגלים צפים, עם מוזיקה שכל המשפחה אוהבת. על בסיפון נעים וכיף ואפשר ליהנות בו מהרגשה של כיף חיים ורגיעה שאת ההפלגה מלווה קפטן אדיב ומקצועי.

אבל למה כדאי לבחור דווקא בשייט?

בחופש הגדול ובימי הקיץ החמימים כולנו מחפשים אחר בילוי כיפי עם המשפחה, כאשר שייט בהרצליה או בכל מקום טומן בתוכו כמה יתרונות בולטים, ביניהם:

חוויה כיפית ומצננת – בין חווית אבובים, שחייה בעומק הים, כניסה למעגנים וציפה עם גלגלי ים: נהנים כולם מיום נעים וצונן בים התיכון.

אהבת הים - כאשר אתם יוצאים לשיט מסוג זה עם כל המשפחה, אתם מלמדים אותה מהי אהבת הים וכיצד נראה ים התיכון לעומקו.

טיול יוצא דופן - שייט מסוג זה הוא בעצם בילוי יוצא דופן אשר מתאים לכל המשפחה, בין אם מדובר בילדים קטנים, בני נוער, הורים ואפילו לסבים והסבתות שגם אותם כדאי לפנק מידי פעם באטרקציה יוצאת דופן.

אז כדי שהקיץ הזה יהי כיפי ונעים – כדאי כבר עכשיו לברר על יום כיף לכל המשפחה עם הפלגה בים התיכון!