"אין לנתניהו מאיפה לשאוב עוד מנדטים"

ח"כ אזולאי טען כי ערב הבחירות האחרונות הצליח ראש הממשלה למקסם את כוחו של הליכוד ואין לו כיצד להגיע ל-40 מנדטים

מיכל לוי , כ"ב באלול תשע"ח

ינון אזולאי
ינון אזולאי
צילום: דוברות הכנסת – נועם ריבקין פנטון

תחזית נתניהו קוממה את השותפות? ח"כ ינון אזולאי (ש"ס) טען הבוקר (א') כי ערב הבחירות האחרונות הצליח ראש הממשלה נתניהו למקסם את כוחו של הליכוד ואין לו כיצד להגיע ל-40 מנדטים.

"תנועת ש"ס יציבה וחזקה על שבעת המנדטים שלה, למרות הסקרים – כמי שמסתובב בכל הארץ יחד עם חבריי לסיעה, בכל עיר ובכל מושב אנחנו רואים את תנועת ש"ס חזקה בכל הארץ – חיה נושמת ובועטת. ש"ס היום היא מותג בכל הארץ", הבהיר אזולאי בראיון לרדיו 'קול חי'.

בדבריו התייחס לתחזית האופטימית של נתניהו לפיה היעד של הליכוד בבחירות הבאות הוא להגיע ל-40 מנדטים. "בקדנציה הקודמת ראש הממשלה הגיע למיצוי, אין לו עוד מאיפה לשאוב מנדטים", אמר אזולאי.

אזולאי התייחס אף לשריפת תמונתו של השר דרעי בדרום תל אביב. "מגיע הכרת הטוב לשר דרעי שפעל ופועל בנושא דרום תל אביב יותר מכל שר אחר בממשלה", אמר אזולאי, "אם השר דרעי היה מהצד השמאלי של המפה הפוליטית – התקשורת הייתה זועקת וגועשת. כולנו כאחד מתייצבים לצידו של הרב אריה דרעי. הכאב של אנשי דרום תל אביב הוא הכאב של שר הפנים".

בסוף השבןע האחרון התייחס גם שר החינוך נפתלי בנט התייחס לאמירה של ראש הממשלה נתניהו לפיה היעד של הליכוד בבחירות הבאות עומד על 40 מנדטים ואמר כי במידה ואכן כך יהיה – ייווצר נזק לישראל.

"כשבליכוד יש ארבעים מנדטים הם עושים נזקים כבדים למדינת ישראל כמו פינוי גוש קטיף", אמר בנט בראיון לרדיו 103FM.