"הצביעות של התקשורת הישראלית"

בעקבות נטישת הריאיון של מוניקה לוינסקי, אראל סג"ל לא חוסך ביקורת מחברת החדשות. חיים לוינסון: "שמח שזה התפוצץ להם בפנים".

ערוץ 7 , כ"ד באלול תשע"ח

לוינסקי יורדת מהבמה
לוינסקי יורדת מהבמה
צילום: פלאש 90

איש התקשורת אראל סג"ל פתח את תוכניתו ברדיו 103fm בהתייחסות לעזיבתה של מוניקה לוינסקי את הראיון עם יונית לוי במפתיע במהלך ועדת המשפיעים של חברת החדשות, לאחר שנשאלה על יחסיה בעבר עם ביל קלינטון.

''יש כאן איזה משחק כפול של חברת החדשות. למה הם הביאו את מוניקה לוינסקי ולמה היא באה מלכתחילה? אם ביצעו שם הסכם על מה מדברים ועל מה לא אז צריך לעמוד בו. אני מאמין למוניקה לוינסקי שסיכמו שלא לדבר על הנושא ואני חושב שזה לא היה דבר יפה לעשות לה ולכן עשתה נטישה דרמטית.

''אנחנו מצד אחד חברה שמזועזעת מקמפיין ה-ME_TOO ומצד שני תשמעו את הזלזול בה בחברת החדשות. למה חברת החדשות הביאה אותה לוועידה מלכתחילה? היא הרי באה לדבר על הבריונות ברשת כלפי נשים ולא על סיפורה האישי".

"שלאף אחד מהמאזינים לא תהיה טעות ושלא ימכרו לכם לוקש. הסיבה שהביאו אותה לנאום בוועידת המשפיעים של חברת החדשות זה בגלל שהיא מוניקה לוינסקי והפרשה שהיא מעורבת בה עם ביל קלינטון. כשתכננו להביא אותה להרצאה נמנעו מהפיל בחדר ואז כשהיא הגיעה והוציאו את הפיל זה התפוצץ לחברת החדשות בפנים. בגלל שזו חברת החדשות וכי זו יונית לוי אז סולחים לחברת החדשות כי הם המיינסטרים.

''זו הייתה החפצה. הביאו מישהי כדי לדבר על אלימות ברשת ובסוף כל שעניין את המאזינים זה הפרשה עם קלינטון. איפה הייתה הסיגר, מה נעשה לשמלה וכד'. זו מהות הצביעות והדאבל סטנדרט של התקשורת הישראלית. מצד אחד מזדעזעים מאמירות של אנשים על נשים ומצד שני מביאים את מוניקה לוינסקי ועושים לה כיפה אדומה בבנייני האומה".