דייט בחדר בריחה: איך נשמע לכם?

שוב אתם מוצאים עצמכם מתכננים דייט ראשון נוסף, בתקווה שהפעם הדייט הזה יהיה כיפי ומוצלח וימשיך הלאה לדייטים נוספים.

, כ"ו באלול תשע"ח

בריחה
בריחה
צילום: יח"צ

בינתיים, אתם לחוצים ומתוחים ותוהים לאן לצאת הפעם. שוב לצאת לבית הקפה השכונתי, שבו כבר נצפיתם לא אחת ולא פעמיים? או אולי זה הזמן לצאת לסרט? לבאולינג? לא קל להיות רווק או רווקה מודרניים, שאפשרויות הבחירה שלהם הן רבות. מתלבטים? מבולבלים? קבלו רעיון מדליק.

דייט הבריחה הראשון

מה אם נאמר לכם שהתפאורה המושלמת היא דייט בחדר בריחה? אל תסתכלו עלינו כאילו נפלנו מהשמיים (כן, אנחנו מזהים מבטים דרך המסך). מגפת חדרי הבריחה השתלטה כבר מזמן על ישראל והובילה לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים לברוח בזמנם הפנוי.

כך זה עובד – קבוצת אנשים נכנסת אל תוך החדר בעל עלילה ייחודית בפני עצמה, כשלפניהם עומדת משימה – להצליח לברוח מהחדר במסגרת פרק הזמן שהוקצבה בפניהם תוך פענוח צפנים ורמזים, פתירת חידות, ציד מפתחות ומנעולים ועוד. צוות הבריחה נאלץ לבצע סיעור מוחין, להיות מסונכרנים האחד עם השני ולשתף פעולה לצורך המשימה.

חדר הבריחה מהווה זמן בריחה איכותי, מעניין, קסום ומאתגר שבו אתם בורחים מהמציאות היום יומית למשך פרק זמן של שעה עד שעה וחצי ומעמידים פנים שאתם דמות המשתתפת בסרט אחר. קיימים חדרי בריחה שונים, חלקם מפחידים ומותחים, חלקם מלאים באקשן ובאדרנלין, אחרים קלילים ומשעשעים וכן הלאה. בכל פעם שנראה שכבר ראיתם הכל, נפתח חדר בריחה חוויתי נוסף שמצליח לשבור את הכללים ולהפתיע מחדש.

שוברים את הקרח

לכן, דייט בחדר בריחה יהיה להזדמנות מצוינת לשבור את הקרח. יחדיו, אתם תחוו חוויה מטורפת ובלתי שגרתית שתאפשר לכם להתקרב האחד לשנייה ולהכיר בנינוחות ותחת פחות לחץ. למעט לחץ הזמן לצאת מהחדר, כמובן.

לא רק דייטים ראשונים יתאימו לחדר בריחה. זוגות וותיקים יותר יוכלו ליהנות מדייט רומנטי בחדר הבריחה שיאפשר להם לשבור את השגרה ולבלות זמן בילוי איכותי ויקר מפז יחדיו, מבלי לחשוב על משכנתאות, חובות, אילוצי עבודה וטרדות יומיות נוספות.

החלטתם לצאת לדייט עם זוג חברים טובים? חדרי בריחה רבים מציעים הנחות לקבוצות מרובות משתתפים, אז צאו יחדיו להרפתקה מסחררת. ולא לשכוח – בלי ספויילרים לאחרים!

חדרי בריחה בהרצליה

תושבי המרכז, זה הזמן להתניע את הרכב ולצאת ל- Challenge מתחם חדרי הבריחה בהרצליה, שהחליט לאתגר אתכם בזמן בילוי חוויתי במיוחד בחדרי הבריחה המושקעים. תושבי הצפון? מוזמנים לנדוד וליהנות גם כן.