היערכות לברכת כוהנים בכותל המערבי

הקרן למורשת הכותל המערבי מזמינה את הציבור לקחת חלק בברכת הכוהנים ההמונית וכן להצטרף לאחד מהסיורים המיוחדים באתרי הכותל.

בשיתוף הקרן למורשת הכותל , ז' בתשרי תשע"ט

נערכים לברכת כהנים
נערכים לברכת כהנים
הקרן למורשת הכותל

לקראת חג הסוכות בקרן למורשת הכותל המערבי מזמינים את הציבור לקחת חלק בברכת הכוהנים ההמונית וכן להצטרף לאחד מהסיורים המיוחדים באתרי הכותל המערבי.

במהלך חג הסוכות יתקיימו סיורים בכל אתרי הכותל המערבי, בהם: מנהרות הכותל, מבט אל העבר- ביקור בבית המקדש עם משקפות מציאות מדומה, המסע לירושלים- סיורים שורשים מארץ המוצא של משפחתכם ועד לירושלים, מרכז שרשרת הדורות ועוד.

ביום רביעי, י"ז בניסן, 26/09/18 תתקיים ברחבת הכותל המערבי ברכת הכוהנים המסורתית בשעה 09:15 ברכת כוהנים של שחרית ובשעה 10:15 ברכת כוהנים של מוסף, בה צפויים לקחת חלק רבבות עם ישראל ומאות כוהנים מעוטרים בטליתות יברכו את עם ישראל במקום הקדוש ביותר לעם היהודי. ברכת הכוהנים תתקיים בהשתתפות הרבנים הראשיים לישראל ורב הכותל והמקומות הקדושים.

למעוניינים להשתתף במעמד מומלץ להגיע מוקדם! כמו כן, מומלץ להשאיר את הרכבים בחניוני חנה וסע של הרכבת הקלה (בגבעת התחמושת או בהר הרצל), לנסוע עם הרכבת עד תחנת העירייה ומשם ללכת מספר דקות ברגל לכותל המערבי.

יש לציין כי משטרת ישראל נערכת ומתגברת את הצירים הראשיים המובילים לעיר העתיקה ולכותל המערבי.

כמו כן, לתשומת לב המגיעים בתחבורה הציבורית, האוטובוסים יעלו ויורידו נוסעים מחוץ לשער האשפות בלבד בימים אלו.

מעמד ברכת הכוהנים ישודר בשידור חי בעמוד הפייסבוק ובאתר האינטרנט

בהמשך להקפות המוצלחות משנה שעברה, גם השנה יתקימו הקפות שניות ברחבת הכותל המערבי עם תזמורת. מתי? מוצאי שמחה תורה כ"א תשרי ה'תשע"ט, ה- 01/10/18 החל מהשעה 22:00. בואו בהמוניכם!

להזמנת סיורים: www.thekotel.org או בטלפון 5958*

הקפות שניות בכותל
הקרן למורשת הכותל