"מחובתנו לקום ולהסתער"

תושבי אפרת בראשותו של ראש המועצה רביבי החליטו לעלות לגבעת העיטם הסמוכה לישוב כתגובה לרצח ארי פולד הי"ד. שר החקלאות מברך.

חזקי ברוך , ח' בתשרי תשע"ט

ארי פולד הי"ד
ארי פולד הי"ד
מתוך עמוד הפייסבוק

ראש מועצת אפרת, עודד רביבי, הודיע הבוקר (שני) בדף הפייסבוק שלו על עלייה לגבעת העיטם הסמוכה לישוב בעקבות רצח ארי פולד הי"ד, תושב הישוב, אתמול בצומת גוש עציון, במטרה ליישב אותה.

"אתמול היה יום קשה ומאתגר. לארי פולד הי"ד. למשפחת פולד היקרה, לקהילת זית רענן, למועצה מקומית אפרת, לעם ישראל כולו! ארי נפצע קשה קם והסתער, לצערינו ארי נפצע באופן אנוש והדקירה של המחבל הכריעה אותו", כתב רביבי בדף הפייסבוק שלו.

"גם אנו נפצענו, משפחתו היקרה, הקהילה התומכת, הישוב המקיף וכלל עם ישראל! מחובתנו לקחת את הדוגמה של ארי לקום ולהסתער!", הוסיף רביבי.

לדבריו, "הבוקר אנו קמים ומסתערים, עולים לעיטם! לא כגנבים בלילה. כמו שארי הי"ד היה, כיהודים גאים, לאור יום, כי לנו הארץ הזאת!".

שר החקלאות אורי אריאל בירך על ההחלטה, "בבניין הארץ ננוחם. הוחלט לעלות היום לגבעת עיטם באפרת. הגבעה עתידה להגדיל את היישוב אפרת משמעותית. את הרחבת אפרת אני מלווה החל מימי כשר השיכון. זוהי תגובה ציונית הולמת לרצח הנתעב של ארי היקר אתמול. אני מברך את ראש המועצה עודד רביבי על המהלך".