''כוח האחדות נוצר ברחובות''

אמיתי כהן, יו"ר הבית היהודי ברחובות, השיק הערב את קמפיין הבחירות בעיר. ''הכתפיים המאחדות בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי''.

ערוץ 7 , י"א בתשרי תשע"ט

נהיה חלק מוביל בעיר
נהיה חלק מוביל בעיר
צילום: אורית לאופר

אמיתי כהן, חבר מועצת העיר רחובות ויו"ר הבית היהודי בעיר, השיק הערב (חמישי) את הקמפיין לקראת הבחירות והרים כוסית לרגל השנה חדשה.

האירוע התקיים במעמד יו"ר סיעת הבית היהודי, ח"כ שולי מועלם רפאלי, חבר הכנסת מוטי יוגב ואישי ציבור נוספים.

אחרי כהן, הוצב ברשימה עו"ד וחבר המועצה אבי מוזס, אריה ליפסקר, ד"ר אביטל ביר ויונתן בחור.

"הקמפיין שאנו משיקים הערב בא במטרה להראות לציבור ברחובות את החזון שיש למפלגה שלנו למען העיר רחובות", אמר כהן. ''עשינו רבות ואנחנו מתעדים לעשות אף יותר. הציונות הדתית - הפסיפס שלה הוא באמת רחב. יש לי תחושה שהפעם אנחנו נהיה חלק מוביל בעיר אני מאחל לנו שנגדיל את עשייתנו כמה שניתן''.

ח"כ מועלם רפאלי אמרה כי "אמיתי כהן הוא המועמד הראוי ביותר להוביל את מפלגת הבית היהודי ברחובות. יש לו את הכלים והידע כדי להנהיג את העיר. תושבי העיר וגם אנו כבר ראינו הוכחות בשטח המעידות על כח העשייה שלו ועל הרצון לפעול למען התושבים''.

ח"כ יוגב הוסיף "בסוף, יום הבחירות זה הרגל המסיימת. אני באמת רוצה לומר, זכותה של רחובות שכוח האחדות נוצר פה. יש לאמיתי את הזכות להיות הכתפיים המאחדות בין הבית היהודי לאיחוד הלאומי. אז בעזרת ה' נציגות הבית היהודי ברחובות תתרחב, כי ירחיב ה' לנו ויגדיל כח הבית ברחובות. גמר חתימה טובה".