לא מתביישות לבחור טבעת אירוסין!

כל עוד בנות הזוג שלכם לא ימסרו לכם פרטים על טבעות אירוסין שהן רוצות לקבל, צפוי לכם מסע לא קצר בכלל

ערוץ 7 , כ"ג בתשרי תשע"ט

טבעת אירוסין
טבעת אירוסין
פלאש 90

גברים שמחליטים לעשות את הצעד הגדול ולהציע נישואין, רוצים לעשות הכל על מנת שהצעת הנישואין תהיה הפתעה גדולה.

מה שהופך את ההצעה להפתעה גדולה ומרגשת היא בין היתר טבעת האירוסין – הטבעת שנבחרה במיוחד עבור האחת. האם ניסיתם לחשוב על האפשרות כי תעניקו טבעת ידועה מראש – כזאת שנבחרה על ידי בת הזוג שלכם? אולי הפתעה בדמות טבעת לא תהיה, אך בהחלט תהיה הגשמת חלום!

למה להסתבך? זו הטבעת שהיא רוצה לקבל!

כל עוד בנות הזוג שלכם לא ימסרו לכם פרטים על טבעות אירוסין שהן רוצות לקבל, צפוי לכם מסע לא קצר בכלל: שעות רבות במעבר על קטלוג של טבעות, הגעה פיסית אל כמה חנויות תכשיטים על מנת לחפש את הטבעת שעונה על כמה שיותר מאפיינים, הצצה במגירת התכשיטים בכדי לקבוע מה הן אוהבות יותר – זהב לבן או צהוב וזוהי רק ההתחלה. הנשים של שנת 2018 לא מתביישות לקצר לכם את הדרך וגם לא מתביישות להגיד מה הן אוהבות – מי אתם שתגידו לא?

אם שיח על ילדים לגיטימי, למה שיח על טבעת לא?

שוב ושוב עולה השאלה והיא האם השיח הפתוח והכן על טבעת האירוסין לגיטימי. התשובה הינה חד משמעית והיא חיובית כמובן. כבני זוג, אתם מדברים על כל דבר ודבר שבעולם, ובעיקר על העתיד המשותף שלכם כבני זוג וכהורים צעירים בעתיד. אם כך, למה שלא לדבר על הטבעת? מדובר על שיח מקרב, רומנטי וכזה שכולל בתוכו חיזור וחן של התחלה. התפקיד שלכם כגברים הוא להיות קשובים, להגיב בחיוך ולהבטיח לבת הזוג שלכם כי בעת שתעשו את הצעד – זו הטבעת שהיא תקבל.

כך תוכל להבטיח שהיא תאהב את הטבעת!

למרות שלא כל הנשים יודו בזה, היו מקרים מעולם בהם בהצעת הנישואין נשלפה טבעת שלא בדיוק מצאה חן בעיניהן. למרות מדיניות נוחה של חנויות התכשיטים המאפשרות להחזיר את הטבעת, המון פעמים בכדי לא לפגוע ברגשות הגבר הטבעת לא הוחזרה, וכך אותן נשים ממשיכות לענוד טבעת שהן לא בדיוק מחבבות.

למה להגיע למצב שכזה אם אפשר פשוט להעניק טבעת מדויקת? הפרטים שתקבלו מבנות הזוג שלכם רק ימקדו אתכם ויאפשרו לכם לעשות את הרכישה הטובה והמוצלחת ביותר שעשיתם אי פעם!

תוכל לרכוש את הטבעת גם באינטרנט:

ואם חשבתם שהחיים הקלים הסתיימו כאן, כדאי שתחשבו שוב! את טבעת האירוסין תוכלו לרכוש גם בחנות אינטרנטית. אין כל סיבה לצאת מהבית בכדי לרכוש את הטבעת – אלא שהיא דופקת על דלת הבית שלכם או על דלת מקום העבודה, במקרים בהם אתם ממש רוצים לשמור את הטבעת בדיסקרטיות.

תיהנו גם אתם מהמהפכה הדיגיטלית המאפשרת לכם בלחיצת כפתור לעשות צעד נוסף אל עבר הצעת הנישואין שלכם!