מנכ"ל עיריית ירושלים פורש מתפקידו

מרחב משמש כמנכ"ל העירייה חמש שנים ולפני כן שימש במשך שלוש שנים כיועץ המשפטי לעירייה. מועד עזיבת התפקיד יתואם עם ראש העיר שיבחר.

ערוץ 7 , כ"ט בתשרי תשע"ט

עו"ד אמנון מרחב
עו"ד אמנון מרחב
עיריית ירושלים

מנכ"ל עיריית ירושלים אמנון מרחב הודיע אתמול (ראשון) כי בכוונתו לסיים את תפקידו עם תום הקדנציה לאחר הבחירות.

מרחב משמש כמנכ"ל העירייה מזה חמש שנים, ולפני כן שימש במשך שלוש שנים כיועץ המשפטי לעירייה.

מרחב ציין כי בכוונתו לתאם את המועד המדויק לסיום תפקידו עם ראש העיר הנבחר תוך מחויבות מלאה לחפיפה והעברת תפקיד מסודרת.

"לאחר 8 שנות עבודה בעירייה מתוכן 5 כמנכ"ל העירייה, בהן הייתה לי זכות וחוויה יוצאות מן הכלל לתרום לבניין ירושלים אני חש שזה זמן נכון לסיים את תפקידי. אני עושה זאת ברגשות מעורבים- מחד של שביעות רצון מהעשייה הרבה והטובה לה הייתי שותף ומאידך של עצב על פרידה ממקום ומצוות אהובים. בכוונתי לאפשר את הזמן הדרוש לראש העיר הנבחר לצורך כניסתו לתפקידו והעברת חפיפה מסודרת עם מי שימונה כמחליפי והכל מתוך תיאום עימו ואחריות להמשך תפקוד העירייה ולהמשך העשייה הטובה בעיר", מסר מרחב.

"אני מבקש להודות לראש העיר היוצא ניר ברקת על האמון המלא שנתן בי לאורך שנות עבודתנו המשותפת ולכל הצוות הנפלא שליווה אותי בעשייה המשמעותית שהובלנו ובהם נבחרי הציבור, מנהלי העירייה ועובדיה היקרים שהם הלב הפועם של העירייה והעיר ושהעבודה לצידם היתה זכות גדולה עבורי", הוסיף מרחב.

ראש העיר ניר ברקת הודה למרחב "על תרומתו הרבה והמסירות אין קץ בה מילא את תפקידיו המשמעותיים כמנכ"ל וקודם לכן כיועץ המשפטי לעירייה".

"יחד עמי, אמנון הצליח להוביל את הדרג המקצועי בעירייה להישגים חסרי תקדים וזאת במקצועיות, במנהיגות ובאנושיות רבה", הוסיף ברקת.