שיעורי התורה לרפואת הרב וישלצקי

תלמידי רשת החינוך 'נעם-צביה' יקראו פרקי תהילים ויקדישו את שיעורי הקודש שנלמדים השבוע לרפואתו והחלמתו של הרב אלישע וישלצקי.

אורלי הררי , כ"ט בתשרי תשע"ט

הרב אלישע וישליצקי
הרב אלישע וישליצקי
צילום: אלירן אהרון

18,200 תלמידי רשת החינוך 'נעם-צביה' יקראו פרקי תהילים ויקדישו את שיעורי הקודש שנלמדים השבוע לרפואתו והחלמתו של הרב אלישע וישלצקי.

בהנהלת רשת החינוך 'נעם-צביה' מסבירים שהרב אלישע הוא מבכירי גידוליה של ישיבת מרכז הרב, שזכה לצקת מים על ידיו של מורנו הרב צבי יהודה זצ"ל ולינוק מתורתו ומנשמתו. (רשת החינוך 'נעם צביה' קרויה על שמו של הרב צבי יהודה קוק זצ"ל)

במכתב שהועבר למוסדות הרשת נאמר, כי "הרב אלישע תלמיד חכם, עניו וצדיק, מרביץ תורה ברבים בכל חלקי הארץ, בערים, במושבים, בשכונות ובישובים, מקרב את ישראל לאבינו שבשמיים, מלמד אמונה, מחזק כל אדם או קהילה או חברה בשעת צרה ומקרין אהבה על כל הסביבה. כל זאת ועוד עושה ר אלישע כשהוא מסרב לקבל כל תמורה!

הרב אלישע הוא רבם, מנהיגם ומורה דרכם של רוב הגרעינים התורניים בישראל. הוא מכתת רגליו אליהם ובעבורם, בימים ובלילות, בקור ובחום ,בכל מקום, עת ושעה. הרב אלישע הוא בן משפחה של רשת החינוך 'נעם-צביה'. הוא שותף לכל דבר שבקדושה, נענה לכל בקשה לשיעור, שיחה או עצה טובה. בשנים האחרונות הרים הרב את 'מהות' - 'חדר המורים כבית מדרש' פרויקט שהרשת הייתה שותפה בהפעלתו ועוד ועוד".

עוד צויין כי אשתו הרבנית חיה וישליצקי היא המנהלת החינוכית המוערצת של אולפנת צביה ירושלים.